באטמ מדווחת על הזמנה של 4 מיליון דולר מתאגיד מזון טאיוואני

החוזה הינו עבור אספקת והתקנת שלוש יחידות לטיפול בפסולת ביולוגית; תקבל 30% מהתמורה עד סוף דצמבר 2019

חדשות ספונסר 05/12/2019 10:06

א+א-

החברה מדווחת הבוקר שזכתה בחוזה בהיקף 4 מיליון דולר עם תאגיד מזון טאיוואני, למערכת ה-AGRI-ISS לטיפול בפסולת ביולוגית. באטמ תקבל 30% מהתמורה עד סוף דצמבר 2019 ויתרת התמורה תשולם עם השלמת הפרויקט הצפויה עד תום שנת 2020.

 

החוזה הינו עבור אספקת והתקנת שלוש יחידות לטיפול בפסולת ביולוגית עבור שני מתקני עיבוד מזון שונים. המערכת, פרי פיתוח טכנולוגי מקורי של באטמ, מבוססת על טכנולוגיה לעיקור וגריסה משולבת (ISS), ותשמש לטיפול בפסולת ביולוגית ממתקן העיבוד והפיכתה לחלבונים איכותיים ובעלי ערך. לקוח זה, אשר פעילותו העסקית מתבצעת לאורך שרשרת האספקה של תחום המזון בטאיוואן, בסין ובאסיה, יוכל לעשות שימוש בחלבונים אלה לייצור מזון עבור בעלי חיים.

 

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "אנו שמחים על חתימת הסכם עם לקוח בינלאומי נוסף למערכת החדשנית שלנו לטיפול בפסולת ביולוגית, זאת לאחר קבלת הזמנה ראשונה בפיליפינים בתחילת השנה. אנו מאמינים כי הזכייה במכרז התחרותי מהווה אישור כי המערכת הטכנולוגית שלנו תשבש שוק בו עדיין נעזרים בתהליכים מיושנים. הרחבת ההצלחה המסחרית שלנו ותנופת ההזמנות מתאגידי מזון גלובליים מובילים מוכיחה את ערך המערכת שלנו עבור הלקוחות. הבטחת אספקת חלבון היא עניין עולמי מרכזי ואנחנו מציעים פתרון ידידותי לסביבה ויעיל. אנו צופים קבלת הזמנות נוספות למערכת זו ומאמינים כי היישום הטכנולוגי של מערכות ה- ISS ימשיך להתרחב וייצר ערך נוסף עבור הקבוצה. אנו נרגשים מפוטנציאל המערכת ומצפים להמשיך לדווח על התקדמותנו".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה