ירידות שערים קלות בתל אביב, מדד הבנקים עולה 0.33%

בריינסווי עולה 2.65% על רקע הצלחה בניסוי לגמילה מעישון; פתאל יורדת 2.19% במחזור הגדול בשוק; החוזים בניו יורק נסחרים בעליות של עד 0.14%

מערכת ספונסר 03/12/2019 10:25

א+א-

הבורסה המקומית נפתחה בירידות קלות, על רקע ירידות שערים בעולם. הבורסות באירופה ננעלו אתמול בירידות, בניו יורק נרשמה סגירה שלילית, והחוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחה. המסחר באסיה מתנהל כעת בירידות של רוב השערים המרכזיים. בתל אביב ננעל אתמול יום המסחר בירידות.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ובפער שלילי על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית כיל בפער חיובי של 1.06%, מניית טאואר בפער חיובי של 0.45%, מניית אופקו הלת’ בפער שלילי של 1.44% ומניית טבע בפער שלילי של 1.39%.

מסקירת מיטב דש שפורסמה אתמול: "קצב הצמיחה במשק מתמתן באיטיות תוך היחלשות הצריכה הפרטית", "נתוני המשכנתאות מראים ששוק הנדל"ן בישראל ממשיך להתאושש ולחזור להיות מנוע הצמיחה של המשק".

בריסטול - מאיירס סקוויב השלימה את רכישת סלג’ין. עם השלמת העסקה הפכה סלג’ין לחברת בת בשליטתה המלאה של בריסטול – מאיירס.

 קמהדע נכנסת לשותפות עם אלבוטק: תשווק ותפיץ מוצרים ביוסימילרים בישראל. פוטנציאל המכירות מוערך בעד 30 מיליון דולר בשנה. בכפוף לאישור משרד הבריאות, המוצרים אמורים להיות מושקים בישראל בשנים 2022 – 2025.

 בריינסוויי דיווחה על הצלחה בניסוי במערכת ה -Deep TMS לגמילה מעישון. בכוונת החברה להיפגש בקרוב עם ה –FDA על מנת לדון בתכנית להגשת בקשה לרישום ומסלול רגולטורי פוטנציאלי. עקב דיווח זה המניה צפויה לרכז עניין ביום המסחר.

תעשיית הקרנות גייסה בחודש נובמבר 2.47 מיליארד ₪. זהו החודש השלישי ברציפות בו רושמות הקרנות המסורתיות גיוסים. היקף נכסי תעשיית הקרנות עומד על 352.4 מיליארד ₪.

הבורסה הודיעה שתקצר את עיכוב פרסום נתוני המסחר ל - 15 דקות בלבד. בדומה לבורסות המובילות בעולם, נתוני המסחר יוצגו ללא תשלום לאחר רבע שעה במקום 20 דקות כנהוג היום. עלות החבילה הבסיסית של הבורסה ירדה ל - 4 ₪ בחודש.

עובדי מתף מקבוצת הבינלאומי פתחו בעיצומים. העובדים במתף עצרו את הטיפול במחשבי הבנק. הרקע לעיצומים הוא כוונת הבנק להוציא פרויקטים למיקור חוץ.

הראל פיננסים: ”איתותים כלכליים חיוביים בארה”ב ובישראל ממשיכים לתמוך בשווקים”. כלכלני הראל ממשיכים להמליץ על רכיב גבוה של מניות בישראל, לאור העובדה שפוטנציאל התשואה גבוה, הכלכלה נראית טוב והריבית תישאר נמוכה עוד זמן רב, עם סיכוי לירידה.

ביקושי יתר בשלב המוסדי של הנפקת אג”ח בזק. החברה בחרה לגייס 340 מיליון ₪. יחס ההחלפה משקף תשואה אפקטיבית של כ - 2% לאגרות החוב מסדרה 12.

קבוצת אורון מציגה גידול של 22.5% בהכנסות מתחילת השנה. תזרים המזומנים של הקבוצה מפעילות שוטפת הסתכם לכ - 38.3 מיליון שקל, לעומת תזרים שלילי בתקופה המקבילה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה