טאואר ממשיכה לשמור על מניותיה ב- TPSCo

יומיים אחרי שחברת פנסוניק הודיעה כי היא מוכרת את חלקה במפעל השבבים ביפן, מבהירה טאואר כי תמשיך לשמור על אחזקותיה ופעילותה בחברה

חדשות ספונסר 02/12/2019 11:18

א+א-

חברת טאואר-ג’אז מעדכנת, בעקבות פרסומים שהיו לאחרונה בתקשורת הנוגעים למכירת עסקי המוליכים למחצה של פנסוניק לחברת נובוטון, כי היא איננה מוכרת את מניותיה ב-TPSCo וכי תמשיך לשמור על בעלותה במיזם עם החזקת 51% מהמניות ולפיכך גם בשליטתה בדירקטוריון.

 

בהתאם לאסטרטגיה ולתוכניות הצמיחה ארוכות הטווח שלה, תמשיך טאואר-ג’אז בפעילותה השוטפת ובפעילות הייצור ב- TPSCo, הכוללת את המשך הפעילות במתקני הייצור היפניים של TPSCo בהתאם לחוזה המורחב שנתחם לאחרונה עם PSCS.

 

החברה איננה מתכננת כל שינוי בשירותי מפעלי ייצור אלה, ועל כן לא צפויה כל השפעה על הקשרים העסקיים עם לקוחות החברה.

 

כזכור, בסוף השבוע דיווחה פנסוניק על מכירת כל פעילות השבבים שלה ל-Nuvoton הטאיוואנית  בתמורה ל-250 מיליון דולר. פנסוניק החזיקה ב-49% ב- TPSCo. טאואר, כאמור, נשארת עם 51% האחוזים שלה.

 

טאואר פרסמה דוחות רבעוניים לפני כשבועיים, בהם דיווחה על צמיחה של 4% בהכנסות, ועל רווח נקי שהסתכם ב-22 מיליון דולר. יחד עם זאת, החברה הודיעה כי היא אינה צופה גידול בהכנסות הרבעון הרביעי ומניותיה צנחו בכ-8% בעקבות זאת.

 

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל החברה, אמר עם פרסום התוצאות: "אנחנו מצפים לשנת 2020, במהלכה כושר הייצור צפוי לעלות ויחד עם הפעילויות העסקיות שציינו לעיל ופעילויות נוספות שצפויות להתממש להביא לגידול במדדים הפיננסיים."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה