חדשות שוק ההון

קבוצת חג’ג’ הכפילה את הונה העצמי בפחות מ-3 שנים

ברבעון השלישי רשמה החברה רווח נקי של כ-32 מיליון ש"ח, לעומת רווח של כ-5 מיליון ש"ח ברבעון המקביל; מניית החברה השלימה עליה של יותר מ-70% מתחילת השנה

חדשות ספונסר 01/12/2019 11:51

א+א- 1

קבוצת חג’ג’, בשליטת האחים צחי ועידו חג’ג’, פרסמה ביום ה’ לאחר סיום המסחר, את הדוחות הכספיים לרבעון השלישי לשנת 2019. מהדוחות עולה כי בסוף הרבעון עומד הונה העצמי של הקבוצה על כ-506 מיליון שקל, אשר יותר מהכפיל את עצמו תוך פחות מ-3 שנים.מניית החברה הציגה עליה של יותר מ-70% מתחילת השנה, כך ששווי החברה עומדת נכון להיום על יותר מ-630 מיליון ש"ח.

 

החברה רשמה ברבעון השלישי רווח נקי של כ-32 מיליון שקל, זאת לעומת רווח של כ-5 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות החברה בסיכום תשעת החודשים הראשונים של השנה עומדים על כ-112 מיליון שקל, כאשר ברבעון השלישי סך ההכנסות הסתכם בכ-30 מיליון שקל.

 

תזרים מזומנים מפעילות שוטפת בתקופה של תשעת החודשים הראשונים השנה הניב סך כ-21 מיליון שקל וזאת מול תזרים שלילי מפעילות שוטפת בתקופה המקבילה אשתקד, הנובעת מהשלמת שיווק וסיום בנייה של מגדל המשרדים H-TOWER, במתחם רסיטל, בו החלו מסירות בחודש נובמבר השנה.

 

הקפיצה החדה בשורת הרווח נובעת במידה רבה גם מהשבחת פרויקט המלונאות, מסחר ומגורים שד"ל בתל אביב (בין שדרות רוטשילד, רחוב שד"ל, רחוב יהודה הלוי ורחוב יבנה). הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב אישרה את שינוי התב"ע למתחם, אשר כוללת תוספת זכויות לבניה וכן הגדלת הזכויות למגורים.

 

התב"ע העדכנית מאפשרת בניית מגדל בן 40 קומות, שיכלול עד כ-16 אלף מ"ר למגורים (כ-120 יח"ד) ובנוסף כ- 19 אלף מ"ר למלונאות ושטחי מסחר, זאת לעומת התוכנית המקורית שאפשרה הקמת מגדל בן 29 קומות בלבד.

 

לאחרונה סיימה הקבוצה גיוס של 100 מיליון שקל בהנפקת אג"ח מסדרה ט’, בריבית של 3 אחוז בלבד - הריבית הנמוכה ביותר שגייסה החברה עד היום. ביקושי היתר שנרשמו היו יותר מפי שתיים מיעד הגיוס שהציבה החברה. בהנפקה השתתפו גופים מוסדיים מהמובילים בישראל.

 

מקבוצת חג’ג’ נמסר: "החברה ממשיכה להציג איתנות פיננסית וגידול משמעותי בהון העצמי, לצד המשך פיתוח והשבחת הנכסים שבבעלותה. החברה מציגה לאורך תקופה ארוכה תוצאות פעילות מצוינות, הכוללות פורטפוליו של פרויקטי נדל"ן מהמובילים בישראל ובאזורי הביקוש הנבחרים, לגביהם משתמשת החברה במומחיותה בהשבחת מקרקעין, לצד יכולות יזום, ביצוע ושיווק מוכחות".

 

קבוצת חג’ג’ מחזיקה בפורטפוליו של עשרות פרויקטי נדל"ן, ביניהם מגדל שד"ל, מתחם MOMA בשכונת פלורנטין, הכולל מלונאות ומסחר, קניון הרחוב ופרויקט מגורים ברחוב איינשטיין, בו אושרה תב"ע שהגדילה משמעותית את היקף הזכויות של החברה, וכן פרויקט המלון במרינה הרצליה, בו אושרה הכפלה של הזכויות לבנייה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עד עכשיו עברו בנייר 63000 ש"ח

    וללא שינוי למרות ההודעה הנחמדה
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    m-g 01/12/2019 12:02