חדשות שוק ההון

אאורה קיבלה היתר בניה מלא לשלב א’ בפרויקט ברמת השרון

בשלב א’ של הפרויקט יוקמו 240 יחידות דיור ו-750 מ"ר שטחי מסחר; עד כה נחתמו הסכמי מכר מחייבים ב-109 יחידות דיור

חדשות ספונסר 26/11/2019 16:05

א+א- 1

חברת אאורה השקעות מודיעה כי קיבלה היתר בניה מלא לשלב א’ של פרויקט אאורה רמת השרון, מתחם אילת. במסגרת שלב א’ של הפרויקט, יוקמו 240 יחידות דיור, כשמתוכן יוקצו 64 יחידות דיור לבעלי הדירות הוותיקים ו-176 יחידות דיור הוקצו לשיווק על ידי החברה וכן 750 מ"ר (עיקרי) שטחי מסחר.

 

החברה החלה את ביצוע הקמת שלב א’ של הפרויקט מיד לאחר קבלת היתרים לביצוע עבודות הריסה, חפירה ודיפון ברבעון הרביעי לשנת 2018. החברה צופה שהקמתו של שלב א’ של הפרויקט תתבצע ברציפות עד להשלמתו.

 

עד כה נחתמו הסכמי מכר מחייבים בגין 109 יחידות דיור מתוך 176 יחידות דיור המיועדות לשיווק בשלב א’ של הפרויקט. להקמת שלב א’ של הפרויקט ליווי בנקאי ועודפי שלב א’ של הפרויקט שועבדו לטובת נאמן אגרות החוב (סדרה י"א) של החברה.

 

לדברי יעקב אטרקצ׳י מנכ״ל ובעלים של אאורה השקעות: קבלת היתר הבניה במתחם אאורה רמת השרון תאפשר הקמה וביצוע רציף של פרויקט משמעותי זה וזאת במקביל להקמתם של ארבעת מתחמי המגורים המשמעותיים הנוספים של החברה.

 

להערכתי, מגמת הצמיחה המשמעותית של החברה תשתקף גם בתוצאותיה הכספיות של החברה וזאת לאור ההתקדמות בהיקפי הביצוע של פרויקטים אלו לאחרונה וזאת במקביל לשיעורי השיווק המשמעותיים בהם. חמשת מתחמי המגורים העיקריים שלנו בקרית אונו, יהוד-מונסון, מושב אחיסמך, חדרה ורמת השרון וכן הפרויקט שבביצוע בחולון ופרויקט ברוא"ה ברמת גן שתחילת הקמתו צפויה בחודש הקרוב, כוללים מעל 1,700 יחידות דיור לשיווק על ידי החברה, מתוכן נמכרו מעל 900 יחידות דיור.

 

סך ההכנסות הצפוי ממכירת יחידות דיור בפרויקטים אלו מוערך בכ- 3 מיליארד ₪, צפי הרווח הגולמי מוערך בכ- 473 מיליון ₪ מתוכו הוכר עד כה רווח בסך של כ-50 מיליון ₪ בלבד. בנוסף לפרויקטים אלו, החברה פועלת לקדם פרויקטים משמעותיים נוספים ובעיקרם אאורה בן שמן שלב א’ הכולל 334 יח"ד (מתוכם שווקו עד כה מעל 150 יח"ד) ופרויקט מתחם שלם הכולל הקמה של 522 יח"ד.

 

כמו כן, החברה ממשיכה לקדם את צבר פרויקטי הפינוי בינוי שלה, לרבות שלב ב׳ של הפרויקט ברמת השרון הכולל 447 יחידות דיור (מתוכן 331 לשווק על ידי החברה) וצפויה להתקשר בעסקאות פינוי בינוי משמעותיות נוספות שיאפשרו לחברה המשך צמיחה משמעותית לצד ורציפות עסקית בשנים הבאות.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    לא עוזר לי למכור אגח. אפילו הבדואי

    מאתמול , לא בא לקנות
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 26/11/2019 16:14