המסחר בת”א יפתח על רקע העליות בעולם

בוול סטריט נרשמה אתמול סגירה חיובית ובאירופה ננעלו הבורסות בירוק. החוזים העתידיים בניו יורק מאותתים על עליות, המסחר באסיה מתנהל במגמה מעורבת ונטייה לעליות

מערכת ספונסר 26/11/2019 08:13

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע מגמה חיובית בעולם, לאור התחזקות הציפייה להסכם סחר קרוב, בין ארה"ב לבין סין. בניו יורק נרשמו עליות בסגירה, והחוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחת יום המסחר הבא. באירופה ננעל המסחר אמש בעליות שערים. המסחר באסיה מתנהל כעת בנטייה חיובית. בתל אביב ננעל אתמול יום המסחר בעליות נאות, בהובלת מדדי הטכנולוגיה והביומד.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי זעיר בדולר רציף ובפער שלילי קל על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית נייס בפער חיובי של 1.94%, מניית לייבפרסון בפער חיובי של 1.89%, מניית טבע בפער שלילי של 1.60% ומניית אופקו הלת’ בפער שלילי של 0.36%.

בניגוד לציפיות האנליסטים בנק ישראל הותיר את הריבית על כנה: "הציפיות לאינפלציה לטווח של שנה נותרו יציבות בקרבת הגבול התחתון של היעד".

בריינסווי הציגה אתמול עליה של 38% בהכנסות ומודיעה על מינוי מנכ”ל חדש. ההכנסות ברבעון הסתכמו ב - 5.9 מיליון דולר, ההפסד הנקי עמד על 2.6 מיליון דולר. החברה השלימה פרוטוקול מתוכנן לניסוי בגמילה ממשככי כאבים שצפוי להתחיל ברבעון הראשון של 2020.

 דמרי מסכמת רבעון עם ירידה בהכנסות וברווח הנקי. הכנסות החברה ברבעון השלישי הסתכמו בכ-218 מיליון ₪ לעומת 328 מיליון ₪ ברבעון המקביל; הרווח הנקי הגיע לכ-24.4 מיליון ₪; החברה מכרה 92 דירות במהלך הרבעון

אתמול דווח כי הקרנות המסורתיות הכפילו השבוע את קצב הגיוסים לכ-475 מיליון ₪. הקרנות המחקות גייסו כ - 425 מיליון ₪ ואילו קרנות הסל רשמו פדיון של כ - 130 מיליון ₪. קרנות אג"ח חברות שומרות על גיוס חיובי שבוע שלישי ברציפות ומגייסות 20 מיליון ₪.

הכנסות אלרוב ירדו ב - 34% ברבעון והסתכמו בכ - 299 מיליון ש”ח. הרווח הנקי ברבעון הסתכם ב - 10.3 מיליון ₪ לעומת 186 מיליון ₪ ברבעון המקביל. שווי הנדל"ן להשקעה ירד בכ-350 מיליון ₪ בשל החלשות המטבעות האירופים ביחס לשקל.

גולף: ההפסדים ברבעון השלישי העמיקו ל - 5.7 מיליון ₪. המכירות ברבעון גדלו בכ - 5.6% והסתכמו ב - 236.2 מיליון ₪ בזכות צמיחה מואצת בעדיקה ועליה בפדיון למ"ר באופנת ההלבשה והבית.

קרן פימי מגדילה אחזקות בעמיעד מערכות מים בהשקעה של 22 מיליון דולר. בנוסף תרכוש הקרן מהקיבוץ 5% נוספים ממניות עמיעד מערכות מים. בתום התהליך וקבלת האישורים הנדרשים תחזיק קרן פימי ב - 46% ממניות החברה.

 פרשקובסקי מציגה עליה של 277% ברווח הנקי ברבעון השלישי. הכנסות החברה עלו ב - 60% לעומת הרבעון המקביל. שיעור הרווחיות הגולמית עמד על 28%, החברה תחלק דיבידנד של 25 מיליון ₪ בדצמבר.

הרווח הנקי של דלק קידוחים ברבעון השלישי הסתכם בכ - 60.5 מיליון דולר. רווחי השותפות עמדו במהלך הרבעון על כ - 60.5 מיליון דולר לעומת כ - 74 מיליון דולר ברבעון המקביל.

 אלביט מערכות פתחה מרכז הנדסה למערכות לוחמה רשתית באוסטרליה. במרכז החדש המוקם בנמל מלבורן יועסקו כ-100 עובדים. לאלביט אוסטרליה חוזים בהיקף של כמיליארד דולר.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה