חדשות שוק ההון

קנאשור מתחילה בגידול 180 צמחים במתקן הגידול INDOOR

תפרחות הקנאביס הרפואי שיגודלו לגידול המסחרי, יועברו לייצור מוצרי קנאביס רפואי במפעל הייצור של החברה ; להערכת קנאשור מכירת המוצרים תחל ברבעון הראשון של 2020

חדשות ספונסר 24/11/2019 15:31

א+א- 1

חברת הקנאביס קנאשור מדווחת היום כי החלה בפעילות גידול קנאביס לשימוש רפואי במתקן הגידול INDOOR של החברה. קנאשור החלה בפעילות גידול 180 צמחי קנאביס רפואי למטרות ולידציה לאחר קבלת אישור היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

 

הגידול יתבצע במתקן גידול INDOOR בשיטה אירופונית, שיטת גידול בה הצמחים גדלים ללא שימוש במצע תוך התזת מי השקיה ונוטריאנטים ישירות לשורשי הצמח, אשר מאפשר גידול אחיד של צמחים בתנאים אופטימאליים, כולל בקרה מלאה על טמפרטורה, לחות, תאורה, מערך סינון אוויר למניעת חדירת מזיקים, ושליטה על כלל רכיבי התזונה של הצמח, וזאת על מנת להשיג רמה איכותית ועקביות מיטבית של הצמח, ולעמוד בשורה מיטבית בתקינה הנדרשת הן באירופה והן בישראל.

 

תפרחות הקנאביס הרפואי שיגודלו לגידול המסחרי, יועברו לייצור מוצרי קנאביס רפואי במפעל הייצור של החברה, כחלק מהקמת אינטגרציה אנכית בתחום הקנאביס, לאחר השלמת תהליך הוולידציה וקבלת תקן IMC-GMP בהתאם להנחיות היק"ר.

 

קנאשור השלימה כמתוכנן את הקמת מתקן הייצור וכעת עוסקת בביצוע ולידציות לתהליכי הייצור במפעל, כהכנה לקראת המבדק המסכם של היק"ר וקבלת רישיון עיסוק למטרת ייצור. לאחר קבלת האישור המיוחל, תוכל החברה לעבור לייצור מסחרי של מוצרי קנאביס ואריזתם, המבוסס הן על הגידול האירופוני במתקן החברה והן על תוצרת חוות מסחריות שהתקשרו עם החברה בהסכמי אספקה.

 

להערכת החברה מכירת המוצרים תחל ברבעון הראשון של 2020

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    פיגור של כמה חודשים אחרי טוגדר.

    180 זה ההתחלה. כל התחלה לטובה. אבל יש כבר כמה חברות שמגדלות אלפי צמחים. וכמה שקיבלו לפני חודשים אישור ל180. זוכר את טוגדר. ומעקב אחריה יוכל לשפוך אור - מתי ה180 הופכים לאלפים. בכל מקרה מחסור כבד בחומר בארץ. שוקל חיזוק לפארמוקן אם תמשיך לרדת.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 24/11/2019 15:51