חוקרת סייבר ישראלית זכתה בפרס בינלאומי יוקרתי על חשיפת פשעי רשת

אופיר הרפז וצוות המחקר של גארדיקור חשפו מספר פעולות השתלטות של האקרים על שרתים לצורך גניבת מידע או עשיית שימוש בהם לכריית מטבעות דיגיטליים

חדשות ספונסר 24/09/2019 10:42

א+א-

אופיר הרפז, חוקרת סייבר בחברת גארדיקור זכתה בפרס rising star בתחרות הבינלאומית שעורך המגזין SC Magazine בתחום אבטחת המידע. הפרס ניתן על חשיפת מתקפות מאורגנות של קבוצות האקרים שסיכנו מערכות מחשבים ברחבי העולם.

 

הבחירה בהרפז בולטת במיוחד על רקע גילה הצעיר, 28 וניסיונה הקצר יחסית של שנתיים בתחום הסייבר. צוות השיפוט ציין את התפקיד המרכזי שהיא מילאה בחשיפת פשעי סייבר ובשיתוף כלל קהילת מנהלי אבטחת המידע בעולם באמצעים שעליהם לנקוט כדי לנקות את המערכות הדבוקות ולמנוע מתקפות דומות בעתיד.

 

לאחרונה חשפה הרפז יחד עם צוות המחקר של גארדיקור מספר פעולות השתלטות של האקרים על שרתים של חברות לצורך גניבת מידע או עשיית שימוש בהם לכריית מטבעות דיגיטליים. החשיפות חסכו לארגונים נזקים בהיקף של מיליוני דולרים.

 

הרפז כבר משכה בעבר את תשומת ליבה של קהילת הסייבר העולמית לאחר שהוכרזה על ידי האתר Sentinel One כאחד מ-21 הפרופילים המומלצים למעקב בטוויטר מבין אנשי הסייבר בעולם.

 

חברת גארדיקור פיתחה טכנולוגיית אבטחת מידע למרכזי מחשוב וחוות שרתים המאפשרת זיהוי של מתקפות סייבר בזמן אמת ומניעתן. החברה הוקמה על ידי דרור סלעי, פבל גורביץ’ ואריאל צייטלין וגייסה 110 מיליון דולר. גארדיקור מעסיקה 160 עובדים בישראל, ארה"ב, קנדה, ברזיל, מערב אירופה ואוקראינה ומגייסת עובדים נוספים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה