שיתוף פעולה בין SAP לסינריון: תשווק חבילת פתרונות מבוססת SAP SuccessFactors

שיתוף הפעולה יכלול שילוב בין מערכת פתרון ניהול ההון האנושי בענן של SAP, עם ’תיק העובד’ של סינריון; השילוב יאפשר להציע גם לעסקים בינוניים את חבילת הפתרונות בענן

חדשות ספונסר 25/08/2019 15:34

א+א-

SAP ישראל, ספקית יישומי התוכנה העסקיים וחברת סינריון, המתמחה במתן פתרונות תוכנה לניהול ההון האנושי בארגון, חתמו על הסכם שיתוף פעולה להפצה ויישום פתרונות SAP SuccessFactors לניהול אסטרטגי של הטאלנטים בארגון. המערכת  תאפשר לסינריון להציע חבילת פתרונות שתתן מענה כולל ומקיף לניהול ההון האנושי, גם בארגונים מסדר גודל בינוני. היקף העסקאות המשוער לשתי החברות במהלך שלוש השנים הקרובות מוערך במיליוני שקלים.

 

SAP SuccessFactors הינו פתרון מבוסס ענן הפתרון מספק מענה רחב ומקיף לניהול מחזור חיי העובד כל זאת תוך ייעול שירותי משאבי האנוש לעובדים. עם יותר מ- 100 מיליון משתמשים, בכ- 7,000 ארגונים ב- 180 מדינות ברחבי העולם, SAP SuccessFactors היא המערכת המובילה בענן, עם מספר המשתמשים הגבוה ביותר.

 

סינריון הינה חלוצה בשיתוף פעולה מסוג BPO (Business Process Outsourcing), המסמיך אותה לספק שירותים מקצה לקצה במערכות SAP SuccessFactors בענן, תוך אפשרות לשילוב עם מוצרים אינטגרטיביים משלה. כך מקבלים הלקוחות רישוי, יישום ותמיכה מספק אחד, בעל אחריות כוללת על הפתרון המשולב.

 

"השילוב הייחודי בין מערכות SAP SuccessFactors לתיק העובד של סינריון, פותח לראשונה הזדמנויות גם בפני חברות בסדר גודל בינוני, לגייס, לקלוט, לפתח ולשמר את העובדים המוכשרים ביותר", אומר אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות.

 

"חבילת הפתרונות המשותפת נותנת מענה הוליסטי, בגישה מודולארית, לצרכי הארגון, לתהליכים שחשוב לו לנהל, לתרבות הארגונית, ולאופן בו הוא עובד. אנו מאמינים בפרויקטים קטנים ומהירים, המעניקים ערך מוסף ומיידי לארגון, כמו גם חווית עובד מיטבית לאנשים שלו".

 

לדברי מימון, "אין זה משנה במה בוחרים להתחיל, תמיד ניתן להוסיף תהליכים משולבים ולשדרג את ניהול ההון האנושי בארגון. ואת כל זאת ניתן לעשות בענן, תוך אבטחת מידע מיטבית ושמירה על פרטיות המידע".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה