הכלכלן הראשי לשעבר, יואל נוה, מצטרף לחברת הפינטק הבינלאומית Payoneer

נוה יוביל בפיוניר את פיתוח תחום ההון החוזר – מתן אפשרות למשתמשים בשרותי העברות הכספים לקבל כסף דחוי שמגיע להם מלקוחותיהם באופן מיידי

חדשות ספונסר 22/08/2019 14:52

א+א-

יואל נוה, הכלכלן הראשי לשעבר במשרד האוצר, מונה ל-GM of Working Capital בחברת הפינטק הבינלאומית Payoneer.

 

נוה יוביל בפיוניר את פיתוח תחום ההון החוזר – מתן אפשרות למשתמשים בשרותי העברות הכספים לקבל כסף דחוי שמגיע להם מלקוחותיהם באופן מיידי וכך לשפר משמעותית את תזרים המזומנים וצמיחתם העסקית.

 

יואל נוה מילא את תפקיד הכלכלן הראשי במשרד האומר במשך ארבע שנים וייצג את מדינת ישראל במוסדות פיננסיים בינלאומיים. לפני כן שימש מנהל בנק הדואר והביא במשך חמש שנים לגידול של 25% בהכנסות הבנק ופיתוח תחומי פעילות חדשים. לפני כן ניהל חברות בתחום הפנסיה והאשראי בקבוצת הראל וכיהן כמנכ"ל קרן מקפת החדשה. הוא בעל תואר שני בכלכלה באוניברסיטה העברית.

 

חברת פיוניר, שהוקמה על ידי יובל טל, עוסקת בהעברת תשלומים ופועלת ב-200 מדינות וב-150 מטבעות שונים. החברה מקלה על העברת תשלומים בין עסקים ואנשי מקצוע ומסייעת להם להגיע לקהלים חדשים. 

 

בנוסף החברה משמשת כתשתית העברת תשלומים של תאגידים מובילים, ביניהם אמזון, גוגל, Airbnb , Fiverr ו- Getty. לפיוניר 1200 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 830 עובדים במרכז הפיתוח הגדול בישראל.

 

מנכ"ל פיוניר, סקוט גלית, מסר שהחברה שמחה להעזר בניסיונו הכלכלי והניהולי העשיר של נוה לפיתוח תחום ההון החוזר, שהוא אחד ממנועי הצמיחה של החברה וכלי רב ערך שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה. סוגית התשלומים המאוחרים מעיקה על עסקים רבים בעולם, בעיקר בתחום המכירות ברשת, ומתן האפשרות לקבל את התשלום ימים ספורים לאחר האספקה תביא להקלה ותתרום לפיתוח המסחר האלקטרוני העולמי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה