חדשות שוק ההון

ביקושי יתר של כ-258 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת אג”ח הכשרת הישוב

החברה תגדיל את היקף הגיוס לכ-167 מיליון שקל; המחיר שנקבע במכרז משקף תשואה אפקטיבית של 3.14% צמוד למדד

חדשות ספונסר 08/08/2019 09:37

א+א-

חברת הכשרת הישוב השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת אגרות חוב בדרך של הרחבת סדרה קיימת (סדרה 22). בהנפקה נרשמו ביקושים בסך של כ-258 מיליון שקל, פי 3.5 מהסכום המקורי שביקשה החברה לגייס. בעקבות ביקושי היתר, בחרה החברה להגדיל את היקף הגיוס בשלב המוסדי מ-75 מיליון שקל לכ-167 מיליון שקל.

 

בשל ביקושי היתר, השלב המוסדי ננעל במחיר של 99.5 אג’, המשקף תשואה אפקטיבית של 3.14%, זאת אל מול מחיר המינימום בהנפקה שעמד על 97.5 אג’.

 

אגרות החוב מסדרה 22 צמודות למדד ומדורגות על ידי מעלות S&P בדירוג של ’ilBBB+’ עם אופק יציב. מח"מ הסדרה הינו ארוך כ-4.55 שנים והיא עומדת לפירעון בשבעה תשלומים שנתיים רציפים בין השנים 2021 - 2027 (כולל). הסדרה היא ללא שעבודים כלשהם.

 

את ההנפקה הוביל קונסורציום חתמים בראשות פועלים אי.בי.אי, רוסאריו חיתום, איפקס הנפקות, ברק קפיטל, אפסילון חיתום ומנורה חיתום.

 

עודד סתר, סמנכ"ל מימון השקעות ופיתוח עסקי של הכשרת הישוב: "השבוע השלימה הכשרת הישוב שני מהלכים משמעותיים, שמתחילים עידן מימוני חדש בחברה. בתחילת השבוע הושלם לשמחתנו מהלך איחוד ההון שיאפשר לגייס הון לחברה, ואתמול הושלם בהצלחה מרובה השלב המוסדי להרחבת סדרת אג"ח ארוכה.

 

הביקושים בהנפקה היו גבוהים ביותר ועמדו על פי 3.5 מיעד ההנפקה הראשוני. אנו שמחים לראות גופים מהשורה הראשונה שבחרו להשתתף בהנפקה, דבר המשקף הבעת אמון נוספת בהנהלת החברה ובפעילותה העסקית".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה