חדשות שוק ההון

הסכם קיבוצי בבזק בינלאומי, תצמצם עד 325 תקנים

עובדי בזק בינלאומי והנהלת החברה חתמו על הסכם קיבוצי לפיו עד 25% מעובדי החברה יעזבו; עלות תכנית ההתייעלות עומדת על כ-60 מיליון ₪

חדשות ספונסר 11/07/2019 14:49

א+א-

חברת בזק בינלאומי מדווחת היום כי חתמה הסכם קיבוצי בינה לבין הסתדרות העובדים הכללית ונציגות העובדים, לתקופה המתחילה היום ומסתיימת בסוף שנת 2021.

 

על פי התכנית ובהתאם להסכם שהתגבש בזק בינלאומי תוכל לצמצם את העסקתם של עד 325 עובדים, מתוכם 150 קבועים, חלקם במסגרת פרישה מרצון, בנוסף לאפשרות לאי גיוס עובדים במקום עובדים שיסיימו את העסקתם. כמו כן כולל ההסכם מתן מענק לעובדים אשר לא יכללו בתכנית הפרישה.

 

אמדן עלות ההסכם היא כשישים מיליון ₪, בהנחה של מימוש מלוא זכויות החברה להתייעלות בהתאם להסכם, ובהתקיימות תנאים למתן הטבות כלכליות נוספות לעובדים.

 

הסכסוך הממושך בין עובדי החברה להנהלה נמשך מתחילת 2018 וכולל את שלושת החברות הבנות אותן רוצה בזק לאחד- יס, בזק בינלאומי ופלאפון. ב-YES כבר נחתם הסכם עם העובדים ובפלאפון עדיין מתנהל משא ומתן.

 

מנכ"ל בזק בינלאומי, רן גוראון אמר לאחר חתימת ההסכם:" אני סמוך ובטוח כי ההסכם, שגובש בעבודת צוות, יבטיח את המשך הובלתה של בזק בינלאומי בשוק התקשורת תוך שמירה על התרבות הארגונית הייחודית שלה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה