חדשות שוק ההון

קבוצת דלק מנהלת משא ומתן למכירת זכויות תמלוגי העל מפרויקט תמר

על פי ההסכם המתגבש, קרנות ההשתלמות למורים וגננות יקבלו את הזכויות בתמורה ל-53 מיליון דולר; הזכות לתמלוגי על תועבר רטרואקטיבית מה-1.4.2019

חדשות ספונסר 10/07/2019 13:59

א+א- 1

קבוצת דלק מדווחת היום כי היא מנהלת משא ומתן עם קרנות ההשתלמות למורים וגננות, לחתימה על הסכם למכירת כל זכויותיה הישירות של החברה לתמלוגי על מחלקן של דלק קידוחים ותמר פטרוליום בנפט או גז שיופקו וינוצלו מנכסי הנפט במאגרי תמר ודלית.

 

במסגרת המשא ומתן פועלים הצדדים לגיבוש הסכם מחייב, לפיו קבוצת דלק תעניק לקרן ההשתלמות את זכותה לקבלת תמלוגי על מתמר ודלית כפי שהיא במועד חתימת ההסכם ואת כל הזכויות הנלוות לזכות לתמלוגי על, הכוללים את השיעבודים הרשומים לטובת החברה בחזקות תמר ודלית.

 

בהתאם למו"מ הזכות לתמלוגי העל תועבר לרוכשים רטרואקטיבית מיום 1.4.2019. עבור הזכות לתמלוגים תשולם תמורה של 53 מייון דולר בתוספת ריבית שנתית בשיעור שטרם סוכם.

 

עוד נקבע כי בתאריך ה-1.2.2023 יערכו הצדדים התחשבנות והתאמה של התמורה הבסיסית שעשויות לעלות או להפחית את התמורה הבסיסית בסך של עד כ-2 מיליון דולר.

 

בקבוצת דלק מבהירים כי בשלב זה אין ודאות אם המשא ומתן יבשיל לכדי הסכם מחייב, או שיתקיימו התנאים המתלים הקבועים בהסכם להשלמת העסקה.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    למה למכור זכויות תמלוגים. תדאג לעשות ערך למשקיעים התשואה ל5 שנים מינוס 41%

    יוסי 10/07/2019 14:51