חדשות שוק ההון

ננו דיימנשן מכרה מערכת DragonFly למוסד טכנולוגי באיטליה

הרכישה בוצעה באמצעות Cadlog ,המשמש כמפיץ של ננו דיימנשן באיטליה; המערכת תשמש לפיתוח כרטיסים אלקטרוניים רב שכבתיים

חדשות ספונסר 10/07/2019 11:36

א+א-

חברת ננו דיימנשן הדואלית, (נאסד"ק, תל אביב: NNDM ,) הפועלת בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי היא מכרה את מערכת ה- Manufacturing Additive להדפסת אלקטרוניקה, ה- Pro DragonFly ,ל- Istituto Italiano di Technologia ( IIT)מוסד טכנולוגי מוביל באיטליה.
 
IIT הינו מוסד מחקר איטלקי, המתמחה בפיתוח טכנולוגיה ובחינוך גבוה בתחומי המדע וטכנולוגיה. הצוות של IIT מורכב מכ- 1,700 עובדים ביותר מ- 60 מדינות, העובדים יחד על מנת לבצע מחקר במספר דיסיפלינות, כגון רובוטיקה, ננו-ביוטכנולוגיה, תעשייה, מדעים מדויקים ורפואה. המחקר במכון לננוטכנולוגיה ביומולקולרית של IIT בעיר Lecce עוסק בעיקר בפיתוח של מיקרו וננו טכנולוגיות עבור הגוף האנושי והסביבה, על ידי מחקר ושימוש בחומרי ננו וביו ובאינטראקציה ביניהם בגודל ננומטרי..
 
"מערכת ה- Pro DragonFly במכון שלנו תהיה תוספת משמעותית המשנה את כללי המשחק עבור החוקרים והמפתחים שלנו, היוצרים פלטפורמת פיתוח חדשה, המספקת מערכות אבות טיפוס ומכשירים באופן מהיר, על מנת לייצר את טכנולוגיית ה- MEMS שלנו ואלקטרוניקה לבישה ולשלבם בכרטיסים אלקטרוניים רב שכבתיים", ציין מסימו דה ויטוריו, חוקר מוביל ומתאם המרכז של המכון לננוטכנולוגיה ביומולקולרית של IIT .
 
הרכישה בוצעה באמצעות Cadlog ,המשמש כמפיץ של ננו דיימנשן באיטליה. "אנו עדים לעניין הולך וגובר במערכת ה- DragonFly של ננו דיימנשן באיטליה, ואנו נרגשים עם מכון IIT המוביל את המהפכה הזו", ציין פיליפו דה אגטה, מנהל ב- Cadlog" .manufacturing Additive של אלקטרוניקה הינו חיוני ויעיל, ואנו צופים כי ישמש גורם מכריע באבן היסוד של מהפכת תעשיית ה- 0.4 ."
 
"אנו שמחים לעדכן על מכירה זו, המוכיחה את הצורך של עוד מכון מחקר אירופאי מוביל לטכנולוגיה פורצת דרך לטובת פיתוח אפליקציות אלקטרוניות", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "איטליה הינה בין המדינות המובילות באירופה את האימוץ של טכנולוגיות לתעשיית ה- 0.4 ,ההופכת תהליכי ייצור אוטומטיים לגמישים יותר, המשתמשים בפחות פסולת, ומקדמים חדשנות של מוצרים חדשים חכמים ומחוברים. בעזרת מערכת ה-DragonFly ,חוקרי IIT יוכלו להתמקד ביצירת מערכת פיתוח חדשה המספקת להם תהליכי עבודה יעילים וחדשניים יותר, באמצעותם ניתן לפתח במהירות כרטיסים אלקטרוניים רב שכבתיים מורכבים עבור מוצרים אלקטרוניים חדשים, עם מבנה, גיאומטריה ויכולות ייחודיות".
 
מערכת ה- Pro DragonFly מאפשרת למעצבי ומהנדסי אלקטרוניקה להדפיס בתלת מימד מתכות מוליכות ופולימרים מבודדים במקביל, לטובת ייצור house-in של אבות טיפוס וסדרות ייצור קטנות. יכולת זו מקצרת משמעותית את זמני הפיתוח של מוצרי אלקטרוניקה, שכן אבות טיפוס של PCB ואלקטרוניקה פונקציונאלית נוספת יכולים להיות מיוצרים בשיטת additive manufacturing תוך שעות, במקום שבועות. כך המשתמש יכול לחוות חדשנות מהירה בייצור אבות טיפוס וכן להשיג ערך גבוה יותר על ידי שימוש בתהליכי עבודה יעילים יותר ואימוץ אפשרויות עיצוב חדשות עם מחזורי פיתוח קצרים יותר.
 
יצרנים מתעשיות שונות, כגון אלקטרוניקה, רכב, ביטחון, מוצרי צריכה ומכשירים רפואיים, זקוקים למגוון של רכיבים אלקטרוניים, ולכן, האפשרות להדפיס בתלת מימד אבות טיפוס של מעגלים אלקטרוניים תוך מספר שעות house-in מאפשרת חדשנות מהירה וחוסכת זמן רב, ללא תלות במורכבות המעגל. מערכת ה- Pro DragonFly של ננו דיימנשן מספקת אפשרויות רבות ליצור אבות טיפוס אלקטרוניים הנדרשים לפיתוח מוצרים חכמים כגון סנסורים, אנטנות, התקני חיבור יצוק ומכשירים חכמים נוספים המהווים את הבסיס לאלקטרוניקה של העתיד.
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה