אי.אל.די מנפיקה חברת בת בבורסה האוסטרלית, המניה מזנקת 8.5%

בשלב הראשון תבצע החברה גיוס בהיקף של 1.6 מיליון דולר בהליך של Pre-IPO, בשלב השני בעוד שנה וחצי תבצע גיוס נוסף בהיקף מוערך של כ-4-6 מיליון דולר

חדשות ספונסר 10/07/2019 12:12

א+א-

חברת אי.אל.די העוסקת בתחום הייעוץ והתוכנה מדווחת היום כי חברת הבת שלה אי.אל.די סופטוור, מצויה בשלבים ראשונים ומקדמיים של תהליך הנפקת ניירות הערך שלה בבורסה האוסטרלית לניירות ערך – ASX.

 

בהתאם לתוכנית המתגבשת, תהליך ההנפקה יתבצע בשני שלבים. בשלב הראשון תבצע החברה גיוס בהיקף של 1.6 מיליון דולר בהליך של Pre-IPO, גיוס המשקף לחברה שווי של כ-10 מיליון דולר.

 

בשלב השני, שיתקיים עד כ-18 חודשים מסיום התהליך המקדמי, בכוונת החברה להנפיק את ניירות הערך שלה בבורסה האוסטרלית ולבצע גיוס נוסף בהיקף מוערך של כ-4-6 מיליון דולר.

 

חברת הבת התקשרה עם ברוקר מקומי באוסטרליה שמסייע לה בהליכים האמורים. כמו כן חברת הבת מקיימת מגעים ראשונים עם משקיע פוטנציאלי לשם השקעתו בחברת הבת במסגרת ה- Pre-IPO.

 

אי.אל.די נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב במדד היתר. מתחילת השנה עלתה המניה ב-28.38% אך החודש צנחה 17.28%. המניה נסחרת במכפיל של 36.25 ולפי שווי שוק של כ-20 מיליון שקלים. לאחר פרסום ההודעה על הנפקת החברה הבת המניה עולה כעת 8.5%

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה