דקמא קפיטל חתמה על הסכמי בלעדיות לרכישת שלושה נכסי נדל”ן באנגליה

תמורת הנכסים המדוברים תשלם החברה כ-800,000 ליש"ט כמקדמה במועד החתימה; העסקה תושלם בתוך 28 ימים

חדשות ספונסר 09/07/2019 12:15

א+א-

חברת דקמא קפיטל (לשעבר גבאי התחדשות עירונית), מדווחת היום על התקשרות בשלושה הסכמי בלעדיות עם תאגידים פרטיים המאוגדים באנגליה, שבבעלות בעל שליטה משותף, לרכישת שלושה נכסי נדל"ן המיועדים למסחר או מגורים באיזור לונדון.

 

שלושת הנכסים המדוברים הם - שתי דירות מגורים באסקס בנות 54 מ"ר כל אחת המושכרות כיום בתמורה לדמי שכירות שנתיים של 20 אלף פאונד. הנכס השני הוא חנות בשטח של 400 מטר ו-9 דירות חדשות בנות כ-70 מ"ר כל אחת בלונדון, שבנייתן הושלמה בסמוך למועד זה. החנות והדירות טרם הושכרו והחברה מתכוונת להשכיר אותן כך שהנכס ישמש נכס מניב.

 

הנכס השלישי בחבילת הנכסים אותם רוכשת החברה הוא בית מגורים בן 70 מ"ר, גם הוא בלונדון, המושכר כיום בתמורה ל-20 אלף פאונד בשנה. החברה תשאיר את הנכס להשכרה והוא ישמש כנכס מניב.

 

ההסכמים והעסקאות עומדים כל אחד בפני עצמו, ולא קיימת זיקה או תלות בין העסקאות. כיום הנכסים ממומנים בהלוואות משכנתא שהועמדו על ידי צדדים שלישיים.

 

תמורת הנכסים המדוברים תשלם החברה כ-800,000 ליש"ט כמקדמה במועד החתימה. עבור הדירות באסקס תשלם 40 אלף פאונד, עבור החנות והדירות בלונדון 630 אלף פאונד ועבור בית המגורים בלונדון תשלם החברה מקדמה של 130 אלף פאונד.

 

כנגד העברת סכום המקדמה תקבל החברה בלעדיות לשלושה חודשים במהלכם לא יוצעו הנכסים לצדדים אחרים. דקמא תערוך בזמן הזה בדיקות של הנכסים ותעשה את כל הפעולות הדרושות כדי להגיע לנוסח סופי של הסכמי המכר ולביצוע העסקה. השלמת העסקה תתבצע בתוך 28 יום ממועד ההגעה לשלב המחייב. במסגרת ההשלמה תוסיף החברה את סכומי יתרת המשכנתאות על הנכסים, המגיעה לכ-3.7 מיליון פאונד.

 

לשם הבטחת התחייבויות המוכרים לחברה לפי תנאי ההסכמים, מעמיד בעל השליטה לטובת החברה ערבות אישית מתמדת, שתהיה בתוקף עד למילוי מלוא התחייבויות המוכרים לפי ההסכמים. דקמא תעמיד את סכומי המקדמה מהונה העצמי. ככל ועסקאות המכר תושלמנה - בכוונת החברה להתקשר עם גורם בנקאי לקבלת מימון ליתרת התמורה, שיחליף את יתרת הלוואות המשכנתא.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה