מצטרפת חדשה לבורסה: באטמ נרשמה למסחר במסגרת הרישום הכפול

שוויה של החברה עומד על כ-820 מיליון ₪ והיא צפויה להיכלל במדד תל אביב 90; המסחר במניה יחל ב-11 ביוני

חדשות ספונסר 08/07/2019 12:12

א+א- 1

באטמ (LSE: BATM), חברת טכנולוגיה המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, הודיעה כי בנוסף להנפקה של 18 מיליון דולר וכוונתה לבצע רישום כפול בבורסה לניירות ערך בתל אביב, כפי שדווח ב-24 ביוני, הקבוצה החליטה היום לרשום את מניותיה בבורסה בתל אביב כך שתחילת המסחר במניותיה צפוי ב-11 ביוני 2019.

 

על בסיס שווי השוק הנוכחי, באטמ צפויה להיכלל במדד ת"א 90, אחד ממדדי הבורסה המובילים העוקב אחר 90 מניות עם שווי השוק הגבוה ביותר, שאינן כלולות במדד ת"א 35.

 

הרישום הכפול של באטמ הינו לצורך אספקת פלטפורמה מקומית עבור המשקיעים המוסדיים בישראל, שהפכו לאחרונה לבעלי מניות בקבוצה. כמו כן, הרישום ירחיב את נגישות המסחר במניות להיקף משקיעים רחב יותר וכן להגדלת בסיס המשקיעים, במטרה לשפר את הנזילות והסחירות במניות הקבוצה.

 

מניות הקבוצה תמשכנה להיסחר ברשימה הראשית בבורסת לונדון ובמדדי הטכנולוגיה שלה, בהם באטמ רשומה למסחר מאז ה-12 ביולי 1999. המניות שירשמו בתל אביב זהות למניות הנסחרות בבורסת לונדון. באטמ אינה מנפיקה מניות נוספות במסגרת הרישום הכפול.

 

צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "אלו זמנים מרגשים עבור באטמ עם התקדמות מצוינת שנעשתה בכל פעילויותיה והרישום הכפול בבורסה לניירות ערך בתל אביב שינגיש את סיפור הצמיחה שלנו להיקף משקיעים רחב יותר. אנו חברה גלובלית עם מטה ופעילות משמעותית בישראל ולאחרונה השלמנו גיוס של 18 מיליון דולר ממשקיעים מאנגליה ומישראל.

 

כתוצאה מכך, ועל רקע יכולת מסחר נוחה בין הבורסות של לונדון ותל אביב, זהו צעד טבעי להרחבת בסיס המשקיעים שלנו, באמצעותו, יחד עם צמיחה ברת קיימא, אנו מצפים לעליה בנזילות המסחר במניות שלנו ויצירת ערך לכל המשקיעים."

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    שנת 2000 נסחרה ב2B$.

    זוכר את הסכום. לא זוכר אם זה היה בשיא ולפני פיצוץ הבועה. גם זוכר שהיה להם "יועץ". פוליטיקאי בכיר ש"עשה לביתו". שזה תכלס תפקיד של פותח דלתות. בועידה בנושא תקשורת הוא נאם על ההייטק הישראלי אבל בעצם פירסם את החברה.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 08/07/2019 10:23