מלם תים הטמיעה מערכת ERP בויסוצקי

המערכת תסייע בניהול הייצור והמלאי, המכירות וההפצה; הפרויקט הושלם תוך 10 חודשים

חדשות ספונסר 08/07/2019 10:09

א+א-

קבוצת ה- IT מלם תים ביצעה פרויקט ליישום מערכת SAP S/4 HANA לניהול משאבי הארגון, בקבוצת ויסוצקי, יצרנית ויצואנית התה הישראלית.

 

הפרויקט, אשר הושלם בתקופה של 10 חודשים, ב- 3 אתרים כלל יישום, פיתוח תדפיסים, ממשקים והסבות, בוצע במתודולוגית ACTIVATE ליישום מהיר של פרויקטי S/4 HANA ועל סמך הנכסים המובנים של מלם תים, שמאפשרים קיצור וייעול הפרויקט. המערכת כוללת את המודולים: מכירות והפצה, ניהול הייצור, אחזקה, איכות, פיננסים, בקרה, תמחיר מוצר, רכש ומלאי וניהול מחסנים.

 

בפרוייקט נעשה שימוש ב- DB HANA, אשר מוביל לביצועים מהירים ותומך בגרסת התוכנהS/4 HANA 1709, גרסה מתקדמת של תוכנת SAP עם שיפורים ניכרים במודולים הרלוונטיים לפתרון. כמו כן, נעשה שימוש בממשק המשתמש - אריחי FIORI תפעוליים ואנליטיים, כדי לשפר את יכולת האנליזה וקבלת ההחלטות בויסוצקי על סמך מידע אמין בזמן אמת.

 

SAP S/4 HANA נמנה עם הדור הבא של פתרונות ה- ERP, המאפשר ניהול ארגונים בצורה פשוטה יותר, תוך שילוב טכנולוגיית ממשק משתמש חדשנית ואפשרות לאנליטיקה מתקדמת בזמן אמת.

 

נילי צור, מנכ"לית ויסוצקי: "כארגון מוביל הנמצא בצמיחה מתמדת, הטמעת המערכת המתקדמתSAP S/4 HANA היא קפיצת מדרגה מתבקשת, אשר תצעיד את החברה מבחינת הטכנולוגיה הארגונית ותאפשר שליטה מלאה במערכות הלוגיסטיות והפיננסיות, לטובת שיפור השירות ללקוחותינו. המערכת תתמוך בצמיחת החברה וגדילתה בשנים הבאות, תאפשר ניהול כל הפעילות במערכת אחת ועם בסיס נתונים אחד, תשפר את קבלת ההחלטות של הנהלת החברה, תאפשר מדידת אפקטיביות ויעילות של תהליכי הייצור, תשפר את יכולת ניהול תחזיות ומלאים, תשפר את יכולות הבקרה של הארגון, ותביא לשיפור מהלכי פיתוח בחברה. מלם תים נבחרה ליישם את המערכת לאור ניסיונה הרב ביישום פרוייקטי SAP ERP בכלל ו- S/4 HANA בפרט, במספר פרויקטים מובילים שבוצעו בגופים גדולים וחשובים".

 

עינת זרמי, סמנכ"לית יישומים במלם תים: "S/4 HANA SAP היא המערכת הארגונית המובילה בחברות המזון ובחברות הפצה, בישראל ובעולם. המערכת תקנה לקבוצת ויסוצקי יתרונות רבים וביניהם: תמיכה ביכולת ניהול החברה כחברה גלובאלית בעלת תהליכי עבודה אחידים בכל אתריה, גמישות לשינויים אסטרטגיים, עסקיים, ארגוניים ותפעוליים, זמינות ושקיפות מידע, יכולת קבלת מידע On Line, כלים לשליפת מידע לצורך קבלת החלטות, שיפור איכות המידע, הפעלת תהליכים חוצי ארגון תחת בסיס מידע אחד, שיפור יכולת בקרה תקציבית ותמחיר וכן מוכנות לחידושים טכנולוגים ולצרכים עתידיים של החברה, כגוןIOT BOC- Online Sales ועוד".

 

"מלם תים, מובילה את יישומי S/4HANA בישראל, כאשר פרוייקט ויסוצקי הינו פרוייקט ה- S/4HANA הרביעי שלה, שעולה לאוויר בהצלחה", אומרת יעל טל, מנהלת תחום לקוחות SAP במלם תים אשר ניהלה את הפרוייקט ומוסיפה: "המערכת המתקדמת SAP S/4 HANA תספק לחברת ויסוצקי תשתית להרחבת העסקים בארץ ובעולם. השותפות בין מלם תים וויסוצקי במהלך הפרוייקט, כמו גם הרצון המשותף להצליח וההירתמות בכל הדרגים בויסוצקי, היוו ללא ספק נדבך חשוב ומרכזי בהצלחתו".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה