אמת מיחשוב רוכשת את חברת זמינגו טכנולוגיות תמורת 16.2 מיליון שקל

לזמינגו פעילות בהיקף שנתי של מעל 30 מיליון שקל ורווח תפעולי של מעל 3 מיליון שקל; אמת תשקיע בחברה כ-6.5 מיליון שקל ובנוסף תעמיד לה הלוואה בסך 9.7 מיליון שקל

חדשות ספונסר 04/07/2019 15:42

א+א-

אמת מיחשוב השלימה את רכישת חברת זמינגו טכנולוגיות תמורת כ-16.2 מיליון שקל, וזאת במסגרת הרחבת פעילות הקבוצה בפיתוח תוכנה ומוצרים דיגיטליים.

 

זמינגו טכנולוגיות, המעסיקה כ-70 עובדים במשרדיה בהרצליה ובניו-יורק, מספקת ללקוחות טכנולוגיים שירותי אפיון, מחקר ופיתוח של מוצרים דיגיטליים, ובכלל זה שירות מקצועי-טכנולוגי מלא, החל משלב הרעיון ועד מוצר תוכנה סופי ואיכותי.

 

פעילותה של זמינגו ממוקדת במוצרים דיגיטליים המשלבים אפליקציות הכוללות נתונים בענן, ממשקים במובייל וב-web והיא עוסקת גם בפיתוח בעולם ה-IoT.

 

צירופה של זמינגו לקבוצת אמת מיחשוב, תרחיב את יכולות פיתוח התוכנה של קבוצת אמת בכוח מקצועי ואיכותי ביותר, הכולל עשרות רבות של מומחי תוכנה ודיגיטל - אנשי ניהול מוצר, אנשי פיתוח, מומחי אפליקציות, ממשקים דיגיטליים, מומחי UX/UI, פתרונות IoT ועוד.

 

לזמינגו טכנולוגיות פעילות צומחת ורווחית בהיקף שנתי של מעל 30 מיליון שקל ורווח תפעולי של מעל 3 מיליון שקל. החברה הינה חלק מקבוצת זמינגו מובייל, העוסקת בפיתוח ושיווק בעולם של פתרונות תוכנה לשוק האינטרנט של הדברים (IoT).

 

במסגרת העסקה, תרכוש א.מ.ת מיחשוב 74% ממניות זמינגו טכנולוגיות, וכן מניות נוספות מחברת זמינגו מובייל. אמת תשקיע בתמורה כ-6.5 מיליון שקל ובנוסף תעמיד הלוואה בסך 9.7 מיליון שקל לזמינגו טכנולוגיות, כך שסכום העסקה הכולל הוא 16.2 מיליון שקל. 

 

חברת זמינגו תמשיך להתנהל כמותג עצמאי, איכותי ומוביל, ובמקביל תוכל ליהנות מהמשאבים ומהעוצמה הטמונים בכלל קבוצת אמת, כאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בישראל.

 

יואב ויינברג, מנכ"ל קבוצת אמת מיחשוב: "אנחנו שמחים על הצטרפותה של זמינגו טכנולוגיות לקבוצת א.מ.ת. גילינו בזמינגו איכויות גבוהות בכל שדרות החברה – יכולת מקצועית מעולה, שביעות רצון גבוהה של לקוחות ופוטנציאל מבטיח לגידול והתפתחות בתחום הדיגיטל וה-IoT עם כוח האדם המצוין בחברה. ההתאמה לא.מ.ת. ולאסטרטגיית ההתפתחות שלה היא מושלמת". 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה