חדשות שוק ההון

אייסקיור מדיקל קיבלה אישור שיפוי ביטוחי בארה”ב עבור פרוצדורת הקפאת הגידולים

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור: "קבלת הקוד צפויה להיות בעלת השפעה חיובית על אימוץ טכנולוגיית ההקפאה"

חדשות ספונסר 02/07/2019 10:33

א+א-

החברה הודיעה הבוקר כי אושרה הבקשה שהגישה לארגון הגג של רופאים וסטודנטים בארה"ב, לקבלת CPT Code בקטגוריה 3 לפרוצדורת הקפאת גידולים ממאירים בשד. קוד CPT3 ניתן עבור טכנולוגיות חדשניות, על מנת לאפשר איסוף מידע אודות פרוצדורות המבוצעות באמצעות אותן טכנולוגיות חדשות, וכן מאפשר הגשת בקשה לשיפוי על ידי חברות הביטוח. עד מועד קבלת ה- CPT3 לפרוצדורה, בקשות לשיפוי עבור פרוצדורות להקפאת גידולים ממאירים בשד, הוגשו תחת קוד שאינו יחודי לפרוצדורה הספציפית, נוהל מורכב אשר מנע, בין היתר איסוף מידע אודות כמות הפרוצדורות.

 

"תמיכת הארגונים, ובייחוד ASBS, צפויה להיות בעלת השפעה חיובית על אימוץ ומסחור טכנולוגיית ההקפאה שלנו על ידי הקהילה הרפואית האמריקאית. התמיכה בבקשה על ידי חמישה ארגונים רפואיים – ביניהם גם ארגוני הכירורגים ’American College of Surgeons’ ואגודת מנתחי השד האמריקאי (ASBS), ושני הארגונים האמריקאיים המובילים לרדיולוגיה פולשנית – מעידה על ההכרה הגוברת של הארגונים הללו בפוטנציאל השימוש בטכנולוגיית הקפאת גידולים ממאירים בשד כחלופה לניתוח", אמר אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור.

 

אייסקיור מדיקל עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים), אשר פיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים.

 

מניית אייסקיור נסחרת בבורסה של ת"א לפי שווי שוק של 83 מיליון שקל. מתחילת השנה המניה זינקה בכ- 29%

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה