זברה טכנולוגיות מונתה למפיץ של RSA בישראל

תקדם את פעילות RSA בישראל מול המשווקים ולקוחות הקצה ותטפל בפעילות החברה בצד הטכנולוגי והמסחרי יחד

חדשות ספונסר 30/06/2019 14:27

א+א- 1

חברת RSA המשויכת לחטיבה העסקית של Dell Technologies בחרה ב- ’זברה טכנולוגיות’ להפיץ את פתרונות אבטחת המידע ומערכות ההגנה לארגונים שלה בישראל.

 

זברה טכנולוגיות תקדם את פעילות RSA בכל הורטיקלים ותטפל בפעילות החברה בצד הטכנולוגי והמסחרי גם יחד. שיתוף הפעולה עם זברה טכנולוגיות יביא לחיזוק ולהרחבת הפעילות של RSA בישראל ויפתח בפניה הזדמנויות חדשות.

 

בנוסף ולצד קשת מוצרי אבטחת המידע המוכרים של RSA, זברה טכנולוגיות תוביל גם את כניסתם והטמעתם של פתרונות נוספים וחדשים לשוק הישראלי, בתחומים כמו evolved SIEM או ניהול סיכונים, בהם RSA נחשבת כמובילת שוק גלובאלית ע״פ גארטנר.

 

לדברי ערן זילברמן, מנהל פעילות RSA בישראל, יוון, קפריסין ומלטה ״כחלק מאסטרטגיית ההתפתחות שלנו בארץ, היה הכרחי שנבחר בפרטנרים הטובים ביותר בשוק ואנחנו מאד שמחים על הבחירה בזברה טכנולוגיות. גם מנהל השותפים שלנו ב- EMEA לקח חלק בתהליך הבחירה בזברה טכנולוגיות.

 

בעת ביקורו בישראל התרשם עמוקות מהאיכות והמקצועיות של הצוות בזברה טכנולוגיות כמו גם מהאפשרות לקבל Turn Key Solution כמעטפת רחבה מאד של כל שלב בחיי הפעילות שלנו – במכירה, בשלב ה- POC ואף בתהליך ההטמעה. על בסיס זה ולצד הצלחות מוכחות בשוק המקומי, אנחנו יודעים שבחרנו שותף אמיתי לדרך״.

 

לדברי שרית דדיה קטן, מנהלת פעילות RSA בזברה טכנולוגיות ״בשנה הקרובה אנחנו הולכים לחזק ולהרחיב את פעילות RSA בישראל ולתת ערך מוסף משמעותי כשותף פרואקטיבי ואסטרטגי, בהתאם לחזון ה- VAD - Value Added Distributer שלנו.

 

במסגרת הפעילות אנחנו מייעדים איש מכירות, איש פריסייל צמוד ומנהל אישי על מנת לתת את המעטפת המקצועית המלאה ולא פחות חשוב מכך, ליווי יום יומי ויחס אישי, יד ביד לאורך כל הדרך. באופן זה אנחנו נגדיל את הצלחת המותג בישראל, נפתח הזדמנויות חדשות ונעבוד בצמוד עם לקוחות הקצה״.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תגובה

    גלית 16/07/2019 18:03