אינטרקיור: קנדוק חתמה הסכם עם חברה בעלת רישיונות גידול בדנמרק

ההסכם לייצור מינימלי של 2 טון ו-8 טון בשנים 2019 ו-2020; השותפה הדנית משלימה הקמת מתקן ייצור בהיקף 6,500 מ"ר בתקן EU-GMP

חדשות ספונסר 30/06/2019 11:04

א+א- 1

חברת אינטרקיור מדווחת היום כי חברת הבת קנדוק התקשרה בהסכם מחייב, על בסיס מסמך עקרונות שנחתם בינואר השנה, עם חברה מדנמרק בעלת רישיונות ממשרד הבריאות הדני, לגידול ועיבוד קנאביס רפואי.

 

החברה הדנית הקימה ומפעילה מתקן גידול וייצור קנאביס רפואי בדנמרק בגודל של 6,500 מ"ר וכולל ריבוי וגידול Indoor מעבדות, חדרי ניסוי, מתקן מיצוי ועוד. ונמצאת בשלבים סופיים לקבלת תקן GMP-EU למתקן הייצור. בנוסף לחברה מוקנית אופציה להרחבת שטח הגידול הייעודי במתקן הייצור בשטח של כ-2,400 מ"ר בתצורת אינדור או עד 20,000 מ"ר בתצורת חממות. בהתאם להסכם, במידה והחברה הדנית לא תקבל את האישור לתקן עד סוף נובמבר, תוכל קנדוק לבטל את ההתקשרות.

 

בהתאם להסכם, קנדוק והשותפה יקימו חברה שתאוגד בדנמרק, ותוחזק בחלקים שווים על ידי שתי השותפות, כאשר לקנדוק ניתנת השליטה בדירקטוריון. קנדוק תעניק לחברה המשותפת רישיון לגידול וייצור מוצרים על בסיס הפרופילים הקנבינואידים של קנדוק שפותחו על ידה בעשור האחרון וכן גישה למידע הקליני שנצבר על ידה ממחקרים קליניים שערכה.

 

במסגרת ההסכם, השותפה התחייבה להעמיד לטובת החברה המשותפת רישיון לגידול, ייצור וייצוא של מוצרי קנאביס מדנמרק לטריטוריות שיוגדרו על ידי החברה המשותפת, שטח ייעודי במתקן הייצור לגידול ועיבוד קנאביס, במטרה להתחיל את פעילות הגידול באוקטובר 2019 לכל היאוחר, וייצור של 2,000 ק"ג בשנת 2019 ושל כ-8,000 ק"ג בשנת 2020, עם אופציה להגדלה עד לכ-30,000 ק"ג.

 

החברה המשותפת תחל את פעילותה בהתבסס על תכנית עסקית מוסכמת מראש לתקופה של 36 חודשים כאשר הצדדים יהיו אחראים למימון חלקם. עוד הוסכם כי 10% מרווחי החברה המשותפת ישמשו לביצוע פעילות מחקר ופיתוח של מוצרים רפואיים נוספים על בסיס הידע והניסיון הנצבר של קנדוק ובמתקנים בדנמרק.

 

מוצרי הקנאביס שימכרו על ידי השותפות יישאו את שם המותג של קנדוק, ושמה של השותפה יופיע כיצרנית המוצרים על גבי האריזה.

 

בקנדוק מציינים כי החברה רואה בישראל את המרכז האסטרטגי שלה לפעילות הייצור. ההתקשרות בדנמרק, יחד עם התקשרויות נוספות באירופה, לרבות בגרמניה, תאפשר לחברה לייצר ולשווק מוצרי קנאביס רפואי בתקינה אירופאית בכל טריטוריות האיחוד. התקשרויות אלה יאפשרו לחברה לייצר הכנסות ורווחים נוספים ללא תלות בייצוא מישראל.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ואינטרקיור נוזלת.....לאט...לאט....

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אקוש 30/06/2019 11:34