פורסייט חתמה על הסכם עם ספק סיני לתעשיית הרכב

פורסייט תשתף פעולה עם הספק הסיני לעיצוב, פיתוח ומסחור של פתרונות בטיחות אוטונומיים שייושמו בכלי רכב של יצרני רכב סיניים; הערב תציג החברה בכנס משקיעים של ספונסר

חדשות ספונסר 30/06/2019 09:37

א+א- 6

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס הפועלת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב (סימול: FRSX ) הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה טכנולוגי רב-שלבי עם ספק משנה (One Tier ) סיני לתעשיית הרכב, לפיתוח פתרונות תחבורה חכמה עבור תעשיית הרכב הסינית, ובפרט לשני יצרני רכב סיניים.

 

על פי ההסכם, פורסייט תשתף פעולה עם ספק המשנה לעיצוב, פיתוח ומסחור של פתרונות בטיחות אוטונומיים אשר ייושמו בכלי הרכב של יצרני הרכב הסיניים. ספק המשנה מעורב כיום במספר פרויקטים עם יצרני הרכב בסין לשילוב פונקציות אוטונומיות. הסכם שיתוף הפעולה עשוי לאפשר לפורסייט לשלב את מערכת הראייה הממוחשבת QuadSight לתוך הפרויקטים הקיימים.

 

ספק המשנה ירכוש אבטיפוס למערכת הראייה QuadSight לצורך בחינת יכולות המערכת והתאמתה לפרויקטים השונים. ההכנסות ממכירת מערכת האבטיפוס צפויות להגיע לעשרות אלפי דולרים. בהתבסס על תוצאות בחינת המערכת והטכנולוגיה, כמו גם הדרישות הספציפיות של יצרני הרכב הסיניים, ספק המשנה יגבש תוכנית עבודה מפורטת לפיתוח פרויקט ספציפי המשלב את מערכת הראייה של QuadSight . לאחר השלמת תוכנית העבודה, הצדדים ינהלו משא ומתן על הסכם מסחרי לשיתוף פעולה בנוגע לפרויקט הספציפי.

 

בנוסף, בעקבות שיתוף הפעולה ההדוק ביניהן, החליטו שתי החברות לפנות לרשויות החדשנות, כל אחת בארצה, למימון פרויקטים בהתאם לתוכנית המימון הממשלתית בין ישראל לסין. עם זאת, מימוש הפרויקטים המוזכרים לעיל אינו תלוי במימון של רשויות החדשנות.

 

"אני שמח שהטכנולוגיה שלנו הגיעה לרמת בשלות המאפשרת לנו להשתלב בהסכמים מסוג זה" אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "עבודה צמודה עם ספק משנה תאפשר לנו להשיג דריסת רגל בשוק הסיני ההולך וגדל ותעזור לנו להנגיש את טכנולוגית הראייה הממוחשבת המתקדמת שלנו לתעשיית הרכב הסינית המקומית. הסכם זה יעניק לנו הזדמנות להיות חלק מפרוייקטים מתמשכים ולעבוד ישירות עם יצרני רכב."

 

לפני כשבועיים הודיעה פורסייט על חתימת הסכם מסחרי ראשון עם חברת אלביט מערכות. על פי ההסכם, אלביט תקבל זכות בלעדית לשווק ולמכור את תוכנת עיבוד התמונה של פורסייט בישראל למשך מספר שנים. על מנת לשמור על זכות הבלעדיות בישראל, אלביט התחייבה לסכום מינימלי של הזמנות שנתיות בתקופת הבלעדיות, כולל הזמנה ראשונית בסך של כ-50,000 דולר שישולם לאחר חתימת ההסכם.

 

מניות החברה זינקו בשבועיים האחרונים בארץ ובניו יורק. בסוף השבוע זינקה המניה ב-27% בנאסד"ק, ובסה"כ מתחילת החודש זינקו מניות החברה בישראל בשיעור של 87.23%.

 

היום יתקיים כנס משקיעים של ספונסר, בו תציג פורסייט את פעילות החברה ותענה על שאלות המשקיעים. הכנס יערך בשעה 17:15 מלון לאונרדו סיטי טאוור, אולם מדריד-מילאנו, רחוב זיסמן 14‎ רמת גן.

להרשמה לכנס לחץ כאן >

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  לצערי אכן אני מכיר את הספור

  ראיתי בזמנו את הכתבה בטלוויזיה שאלתי אותך ספק בהומור וספק ברצינות,כי בפורום טאוור כולם הכירו אותו. אני גם זוכר שהוא הזמין את כולם לבוא אליו הביתהלעשות על האש. אכן ספור עצוב. ובאשר כניסה למניה-לדעתי המחיר הנוכחי הוא נוח ועדיין זול.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  jo1 30/06/2019 11:01

 2. 2
  ישראל מכלוף נעדר. |10|

  לא מהפורום. מהמדינה. מהמשפחה שלו. תוכנית טלביזה הוקדשה לסיפור העצוב שכולל הורים שחושדים באישה. משטרה שעצרה האישה כי חשבו שפגשה אותו בתאילנד. באמת סיפור עצוב.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 30/06/2019 10:46

 3. 3
  לדעתי לטווח הרחוק מאד פשוט

  יהיו חוזים טובים-המניה תעוף מעלה. אחרת-מעדיף לא לחשוב.... לזכותך-תמיד היית הוגן בקשר למניה. דרך אגב לאן נעלם ישראל מכלוף מימי טאוור העליזים?.....
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  jo1 30/06/2019 10:44

 4. 4
  אכן רציתי לשאול לדעתם של מחזיקים

  ביום שישי חגגו הסוחרים. הם לא התעניינו במניה לטווח שמעבר ליום שישי. ואכן רציתי לפנות למאמינים לטווח ארוך ולשאול את השאלה. עכשיו אולי יתפנו לענות. אשמח לשמוע דעתך ושל אחרים שמאמינים לטווח ארוך. ומאחל לכל המשקיעים - שיזכו להציל כמה שיותר חיים. בסין ובאירופה ובכל העולם. אגב - אחרי אלביט בהחלט שקלתי כניסה - אבל במחירים של 70 וקצת. עכשיו אולי אצטרך לחכות יותר. או להעלות מחיר קניה. ובגדול - חזרה למחיר של תחילת שנה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 30/06/2019 10:33

 5. 5
  איפה נעלמת ביום שישי.....

  היית חסר חבר....
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  jo1 30/06/2019 10:16

 6. 6
  עד כמה שונה מאבות הטיפוס שרכשו אירו

  היו 2-3 אבות טיפוס שרכשו חברות אירופאיות לבדיקה. עד כמה העיסקה הסינית שונה? להבנתי אלביט בהחלט שינוי משמעותי. שוק קטן ומצומצם, אבל חברה טכנולוגית גדולה אישרה שיש מוצר.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 30/06/2019 10:13