חדשות שוק ההון

ביקושים של 196 מיליון שקל השלב המוסדי בהנפקת האג”ח של צמח המרמן

האג"ח מסדרה ו’ בריבית שקלית לא צמודה שנקבעה על 4.4% ובמח"מ של 4.27

חדשות ספונסר 27/06/2019 12:27

א+א-

חברת צמח המרמן סיימה בהצלחה את השלב המוסדי בהנפקת סדרת אג"ח ו’, בהיקף של 70 מיליון שקל. ההנפקה זכתה לביקושים בהיקף של כ-196 מיליון שקל – פי 2.8. מדובר בריבית שקלית לא צמודה שנקבעה על 4.4% ובמח"מ של 4.27.

 

לדברי עדי פארי הרפז, משנה למנכ״ל צמח המרמן, "בהנפקה זו השתתפו כל הגופים המובילים בשוק ההון. היקף הביקושים, זהות הגופים והריבית שנקבעה משקפים פעם נוספת את האמון הרב של פעילי שוק ההון בחברת הבנייה והנדל"ן צמח המרמן.

 

הגיוס ישמש את החברה להמשיך בצמיחה ובפיתוח עסקיה בישראל בהתאם למדיניותה. יש לציין כי החברה חתמה על 4 עסקאות משמעותיות בסוף שנת 2018 וכמו כן נבחנים בכל רגע נתון עשרות פרויקטים, אשר מתוכם נבחרים בקפידה פרויקטים בודדים בלבד המתאימים לראייה האסטרטגית של החברה.

 

בחברה מציינים כי בתחילת השנה החברה פרעה כ-100 מיליון ש״ח ומאז שהונפקה לציבור לפני 12 שנה, פרעה החברה במלואן 3 סדרות אג״ח (א׳, ב׳ ו-ג׳) בהיקף של 250 מיליון שקל.

 

את ההנפקה הובילו ליאור פייס, ראובן אבלגון ונדב רבן מרוסאריו קאפיטל ומיטב, אפסילון ואגוז. עוה״ד חיים נובוגרודר ותמר לוז ממשרד גולדפרב זליגמן ליוו את ההנפקה.

 

צמח המרמן החלה לבנות פרויקט חדש במתחם אנדרומדה ביפו בשיתוף קרסו נדל"ן, בימים אלה החברה מתכננת פרויקט של 527 יח"ד במתחם מכבי יפו בתל אביב בשיתוף משולם לוינשטין ואלעד מגורים. 

 

בנוסף החברה זכתה במכרז להשכרה ארוכת טווח בכרמיאל, רכשה עם שותפים חטיבת קרקע בהוד השרון ובחודש האחרון נבחרה כיזם שיקים פרויקט פינוי בינוי בחיפה בהיקף של 419 יח"ד.

 

צמח המרמן נמצאת בשלבי ייזום תכנון וביצוע שונים 21 פרויקטים בהיקף כולל של 4,840 יחידות דיור ו-43,214 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה