חדשות שוק ההון

חברת תרוליף של אליום מדיקל קיבלה רישיון בלעדי מקליבלנד קליניק

החברה תפתח ותמסחר מוצרים תחת פטנט של קליבלנד; קליבלנד תקבל תשלום של עד 175 אלף דולר מהכנסות ממוצרים מבוססי הפטנט

חדשות ספונסר 27/06/2019 10:23

א+א-

חברת אליום מדיקל מדווחת הבוקר כי חברת הבת שלה תרוליף התקשרה בהסכם עם קליבלנד קליניק, שהינו אחד מהמרכזים הרפואיים המובילים בעולם ומדורג במקום השני בטיבו מבין כלל בתי החולים בארה"ב ולפיו קיבלה תרוליף רישיון בלעדי כלל עולמי לפיתוח ומסחור של מוצרים תחת פטנט אשר פותח, נרשם והינו בבעלות קליבלנד קליניק.

 

בנוסף קיבלה החברה רישיון לא בלעדי להשתמש בידע הקשור לפטנט לצורך שימוש, ייצור, מכירה וייצוא של מוצרים מבוססי הפטנט בארה"ב. תקופת השימוש תהיה 5 שנים מחלוף מועד הפקיעה של זכאות לתמלוגים של הקליניקה על פי ההסכם או בחלוף 10 שנים ממכירה ראשונה של מוצרים מבוססי פטנט, המאוחר מביניהם.

 

להערכת החברה ההסכם עם קליבלנד קליניק נותן חיזוק משמעותי ומשנה תוקף לגישה החדשנית של החברה לטיפול במסתם מיטרלי דולף, ועשוי לשמש בסיס להרחבת שיתוף הפעולה בין החברה ובין קליבלנד קליניק עם התקדמות הפרויקט.

 

בהתאם לתנאי ההסכם, קליבלנד קליניק תהיה זכאית לתשלום שנתי ותשלום בגין תחזוקה של הפטנט בסכומים לא מהותיים, וכן תשלומים בקרות אירועים שנקבעו מראש ותמלוגים הנגזרים מהכנסותיה של תרוליף ממוצרים מבוססי הפטנט, ובכל מקרה תשלומים שלא יעלו על סך מצטבר של 175 אלפי דולר ארה"ב לאורך כל תקופת ההסכם.

 

בנוסף התחייבה תרוליף לתשלום של 25% מהכנסות שיתקבלו אם החברה תעניק רישיון-משנה לצד שלישי על בסיס הפטנט. החברה צופה כי ההסכם יעבה ויחזק את מערך הפטנטים של החברה עם פטנט מאושר בארה"ב על אמצעי עיגון והשתלה יחודיים של מסתם מיטרלי באופן זעיר פולשני המצטרף לפטנטים נוספים של החברה שכבר התקבלו בארה"ב ויחד הם מגינים באופן רחב על טכנולוגיות הליבה של החברה בתחום המסתם המיטרלי.

 

בתרולייף אמרו בעקבות החתימה כי ההסכם מהווה נדבך חשוב נוסף בהגנה הפטנטית של החברה בשוק היעד האמריקאי שהינו השוק העיקרי אליו היא מכוונת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה