אינטרקיור מבהירה: אהוד ברק יישאר יו”ר הדירקטוריון

ברק הודיע אמש על כוונתו לחזור לחיים הפוליטיים, אך בחברה אומרים כי הדבר לא ישפיע על כהונתו כיו"ר פעיל

חדשות ספונסר 27/06/2019 10:10

א+א-

אהוד ברק הודיע אתמול כי הוא מקים מפלגה חדשה בראשותו. במסיבת עיתונאים שערך בבית סוקולוב השתתפו גם סגן הרמטכ"ל לשעבר האלוף במיל’ יאיר גולן, פרופ’ יפעת ביטון וקובי ריכטר. ברק אמר במסיבת העיתונאים:" זה לא הזמן להיות על הגדר, את שלטון נתניהו עם המשיחים הקיצוניים וההנהגה המושחתת שלו, את המשטר הזה יש להפיל, לא להציל".

 

הבוקר הוציאה חברת אינטרקיור הודעה לעיתונות בה היא מבטיחה לציבור המשקיעים כי ברק ימשיך בכהונתו. "בהמשך לפרסומים באמצעי תקשורת על אודות כוונתו של מר אהוד ברק, יו"ר דירקטוריון החברה והחברה הבת בבעלות מלאה, קנדוק, לשוב לתחומי הפוליטיקה הישראלית, מתכבדת החברה להודיע כי מר ברק הודיע לחברה כי הוא צופה עתיד גדול לחברה ולקנדוק ומאמין מאוד בפעילותן ובפעילותו בהן ועל כן, אין באמור כדי להשפיע על כהונתו כיו"ר דירקטוריון פעיל של החברה וקנדוק, וכי הוא יישאר בתפקידים אלו, גם לאחר שובו לחיים הפוליטיים, וזאת עד למועד האחרון הקבוע בדין בו יוכל לכהן בתפקידיו כאמור", לשון ההודעה.

 

ברק מונה לתפקיד יו"ר אינטרקיור בספטמבר 2018. החברה מחזיקה בפעילות קנאביס רפואי באמצעות חברת הבת קנדוק, אותה מתעתדת אינטרקיור להנפיק בבורסת הנאסד"ק. ברק קיבל עם כניסתו לתפקיד אופציות המהוות כ-3.68% מהון המניות של החברה, אותן יוכל לממש במלואן בסוף שנת 2019. שכרו של ברק באינטרקיור עומד על 10,000 דולר לחודש.

 

קנדוק, חברת הבת של אינטרקיור דרכה היא מנהלת את פעילות הקנאביס דיווחה בסיכום שנת 2018 על הכנסות של 7 מיליון ₪ ורווח של 700 אלף ₪. מאז כניסתו של ברק לתפקיד היו"ר פוזרו הבטחות למספרים גדולים בהרבה, והחברה הצהירה על כוונתה להגיע להיקף ייצור של 100 טון ופעילות ב-10 טריטוריות. לחברה הסכמים בגרמניה ובמדינה נוספת באיחוד האירופי.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה