חדשות שוק ההון

מדיוי בהסכם לגידול זרעי industrial HEMP במקדוניה

החברה תתחיל לזרוע את זרעי ה-Hemp Industrial כבר בשבוע הקרוב; ההשקעה הצפויה בפרויקט עומדת על סך של כ-1.37 מיליון אירו

חדשות ספונסר 26/06/2019 11:48

א+א- 1

חברת מדיוי מודיעה כי חברת הבת שלה הפועלת במקדוניה התקשרה עם חברה מקדונית מקומית לצורך שיתוף פעולה בגידול Industrial HEMP  על הקרקע החקלאית המשתרעת על שטח של 500 דונם במקדוניה אותו שוכרת החברה המקומית בשכירות ארוכת טווח.

 

בהתאם להסכמות בין הצדדים, בשנה הראשונה לשיתוף הפעולה תשתול החברה המקומית על חלק מהקרקע את זרעי ה-industrial HEMP וחברת הבת תרכוש את התוצרת החקלאית שתופק מגידולים אלה. לאחר תקופה זו, תודיע חברת הבת לחברה המקומית אילו גידולים חקלאיים לגדל על הקרקע. בכוונת הצדדים להתחיל לזרוע את זרעי ה-industrial HEMP בשבוע הקרוב.

 

במסגרת ההסכמות, התחייבה חברת הבת לספק את זרעי ה- industrial HEMP כאמור, וכן, כי תלווה את הליך הגידול מבחינה מקצועית, כך שתורה על אופן השתילה וגידול ה- industrial HEMP. כמו כן, התחייבה חברת הבת, לספק את כל הציוד הנדרש על מנת שיוכלו הצדדים לפעול בהתאם להסכמות ביניהם, וזאת במידה ולחברה המקומית לא יהיה הציוד הנדרש לכך. מאידך, תספק החברה המקומית תמיכה לוגיסטית לתפעול הציוד כאמור.

 

מוסכם בין הצדדים כי סכום התמורה שתשולם בגין הפקת ה- industrial HEMP תיקבע ביחס לעלויות הגידול והטיפול בפועל. כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה, בכוונת הצדדים להקים חברה במקדוניה, אשר חברת הבת תחזיק 90% מהון המניות בחברה המשותפת, והחברה המקומית תחזיק % 10 מהון המניות.

 

עוד נקבע בין הצדדים כי השלמת הליך רישום החברה המשותפת תעשה עד ליום 15 ביולי 2019 .כוונת הצדדים לעניין ייעוד החברה המשותפת, הינה לייבוש ה- industrial HEMP ולמיצוי שמן ממנו. דירקטוריון החברה אישר להעמיד לחברת הבת, בשלב הראשוני, הלוואה בסך של 200 אלף אירו, אשר ישמשו את חברת הבת, בנוסף ל-100 אלף אירו שתספק חברת הבת, לשיתוף הפעולה כאמור לעיל.

 

להערכת החברה וחברת הבת ההשקעה הצפויה בפרויקט עומדת על סך של כ-1.37 מיליון אירו. חברת הבת פועלת להשלמת המסמכים החתומים המשקפים את ההסכמות כאמור לעיל.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ברקון-זו בדיוק עבודה לאבוג'ן-אבל...

    פה בדיוק קיים הפוטנציאל של אבוג'ן לשוק הירוק- אספקת זרעים, ותקרא לצערי ספק הזרעים זה לא הם. כך ש.......זה עוד מידע שמההודעה על מחשבה..... לא עושים כלום. אלו חברות ישראליות ... ממש אמור להיות להם קל להפגש ולשכנע על המוצרים שלהם,מול של אחרים.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    RedHead69 26/06/2019 12:03