ועד עובדי בזק בינ”ל לרן גוראון: ”אל תהרוס את החברה הרווחית והיעילה ביותר”

המו"מ בין הועד להנהלת החברה התפוצץ, הועד הודיע על הפסקה של כל תהליכי הסינרגיה עם פלאפון ו-YES

חדשות ספונסר 25/06/2019 14:10

א+א-

לימור ליברמן לביא, יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי, פרסמה היום מכתב לעובדים בו היא קוראת להם להפסיק את כל הליכי הסינרגיה עם החברות הבנות פלאפון ו-YES. "בשבועות האחרונים קיימנו מו"מ אינטנסיבי עם הנהלת החברה, שהניב הסכמות ברורות בנושאים שהיו במחלוקת" כותבת ליברמן.

 

לצערנו, הנהלת החברה הוסיפה במפתיע ובאופן חד-צדדי דרישות חדשות הנוגדות במפורש את ההסכמות אליהן הגענו, ואשר יש להן השלכות הרות אסון מבחינת העובדים. בעקבות דרישותיה החדשות והדרקוניות של החברה, המו"מ התפוצץ והנהלת החברה ביטלה מיוזמתה את כל פגישות המו"מ שתוכננו להתקיים.

 

הועד מדגיש כי "הנהלת החברה מנסה פעם אחר פעם להפעיל עלינו לחץ, ולגרום לנו להיכנע להסכם שאינו טוב לנו ופוגע בעובדים ובעצמאות החברה. אנו מבטיחים לכם שלא נירתע ונמשיך להגן על זכויות העובדים, שהם המשאב היקר ביותר של בזק בינלאומי".

 

הועד החליט להפסיק את שיתוף הפעולה בכל הקשור למהלכים לאיחוד פעילויות וסינרגיה עם החברות הבנות. בין היתר לא תתאפשר כניסה לש עובדי YES ופלאפון למשרדי החברה, לא יסופק ציוד לשתי החברות, לא יועברו להן לידים מטעם בזק בינ"ל, לא יתקיימו פגישות פנימיות בנושא הטריפל ועובדי החברה לא יגיעו להדרכות בנושא. הועד מורה לעובדים שלא לקיים פגישות עבודה וצוותי חשיבה עם עובדים מYES ופלאפון או לקיים בדיקות עם מערכות טכנולוגיות הקשורות לYES.

 

את מכתבה לעובדים מסכמת יו"ר הועד כשהיא קוראת להנהלה להתעשת, לנהוג באחריות ובדרך של הידברות במקום במהלכים חד צדדיים הפוגעים בחברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה