גו.די.אם נכנסת לפעילות בתחום הקנאביס

הדירקטוריון החדש אישר את המיקוד החדש של החברה; מנהלת מגעים עם מספר חברות קנאביס בישראל ובקנדה

חדשות ספונסר 25/06/2019 09:49

א+א- 3

חברת גו.די.אם, שלד בורסאי בשליטת חגית להב ומשפחת טנוס, הודיעה הבוקר כי דירקטוריון החברה אישר את כניסת החברה לתחום פעילות הקנאביס. החברה מנהלת מגעים עם מספר חברות, בישראל ובקנדה, להן פעילות הקשורה לתחום הקנאביס.

 

בתחילת השנה רכשו חגית להב ומשפחת טנוס כ-45% ממניות השלד בתמורה לכ-3 מיליון שקל, לפי שער מניה של כ-30 אגורות. חגית להב היא הבעלים של ח.ל. יזמות נדל"ן. פרויקט הדגל של החברה הוא פרויקט מתחם פי גלילות, הכולל את אחת מעתודות הקרקע לבניה הגדולה ביותר בצפון תל אביב. השטח משתרע על פני 1800 דונם ותכנית הבנייה אשר אושרה, כוללת כ-12 אלף יחידות דיור ו-700 אלף מ”ר שיוקצו לשטחי מסחר ותעסוקה.

 

בנוסף לחברה מגרש בשותפות של 50% מול הדולפינריום בתל אביב, שותפות בחברות נדל"ן בפנמה וכן שותפות בחברות סטארט אפ. להב היא גרושתו של אלי להב, ויחד הם בעלי השליטה בחברה היבורית להב אל.אר שעוסקת בנדל"ן מניב ופיתוח אנרגיה סולרית.

 

בספטמבר 2018 הפכה החברה ל"חברת מעטפת" ועברה להיסחר ברשימת השימור. חברת מעטפת מוגדרת בהנחיות הבורסה כחברה שאין לה פעילות עסקית ריאלית המניבה או צפויה להניב הכנסות.

 

מאז כניסתה של חגית להב ומשפחת טנוס לגו.די.אם, חיפשה החברה כיוון עסקי, ודיווחה על כוונתה להיכנס לשוק הקנאביס. החברה מינתה דירקטורים ביניהם דורון שורר יו"ר קרן הפנסיה מבטחים וראש אגף שוק ההון, והפסיקה את פעילותה בתחום הפארמה ופיתוח תרופות. החברה החזיקה בפטנטים באמצעותם התכוונה לפתח מוצרים רפואיים לאולקוס, מחלות זיהומיות בדרכי השתן ועוד, אולם ויתרה עליהם עם כניסתם של בעלי השליטה החדשים.

 

מאז שינוי הבעלות והצהרת הכוונות על כניסה לתחום הקנאביס עלתה מניית החברה ב-30%, והבוקר מזנקת המניה תיאורטית בשיעור של 34% (כיוון שהיא נסחרת בשימור)

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אני בטוח שהחברה תמזג פעילות בסוף

  אבל מנסיון שלי הודעות בלי תוכן לא מחזיקות אוויר.. אני חושב שכשלד היא מעניינת בעיקר ולאור החלפת הבעלים... היה עדיף לחברה להוציא הודעה שיש על מה לדווח
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רע 25/06/2019 10:06

 2. 2
  באופן כללי אני מסכים איתך שאין

  ממש חדש מהודעה קודמת שבה הדירקטוריון אישר לחברה לחפש אפיקי השקעה לרבות בתחום הקאנביס. יחד עם זאת בהודעה הנוכחית החברה אומרת שהיא "מנהלת מגעים הם מספר חברות, בישראל ובקנדה, להן פעילות בתחום הקאנביס". קשה לי להאמין שהודעה כזו תצא בלי שמתחיל להרקם משהו ממשי. אבל אני מדבר מפוזיציה אז כך את דברי בערבון מוגבל מאוד.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mishay 25/06/2019 10:03

 3. 3
  לא מתאים... החברה לא מזנקת היא בשימור

  נראה מה יהיה ב10.15 חוץ מזה אין להודעה כרגע שום משמעות... חוץ מציפיה עתידית
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רע 25/06/2019 09:54