פנטזי נטוורק מדווחת על מימוש האופציה הראשונה עם חברת קנאדורף

החברה העבירה 200 אלף ₪ לקנאדורף והגדילה את החזקתה מ-9% ל-12%; בנוסף מעדכנת החברה כי המו"מ עם קנאבוקס נמשך לטובת חתימה על הסכם סופי ומחייב

חדשות ספונסר 20/06/2019 12:12

א+א- 3

חברת הקנאביס הרפואי פנטזי נטוורק מעדכנת היום על החלטתה לממש את האופציה הראשונה שניתנה לה במסגרת הסכם המייסדים עם קנאדורף להשקעה נוספת בחברה, באותו שווי כמו לפני ביצוע ההשקעה הראשונה. בהתאם לכך העבירה לקנאדורף סך של 200 אלפי ש"ח באופן בו החזקות החברה בחברת קנאדורף בע"מ יגדלו מ-9% ל-12%.

 

כפי שנמסור לחברה על ידי קנאדורף, בקשר לפרויקט הראשי שמבוצע עם אוניברסיטה מובילה, לאחר שעברו כארבעה חודשים מתחילת המחקר הסתיימה בניית חדר גידול והתקבל אישור עקרוני מהיק"ר לגדל צמחים למחקר, בנוסף לאישור הקיים למחקר בתרביות קנאביס.

 

כמו כן, גויסו לפרויקט מסטראנט, דוקטורנט ומדען מומחה לתרביות, והתחילה פעילות של טרנספורמציות ומטריצות שונות של טיפולים על מנת לבחון את הדרך הטובה ביותר לייצור תרביות מסחריות.

 

לגבי המשא ומתן לקראת עסקת מיזוג עם קאנבוקס, אומרים בפנטזי כי החברה ממשיכה להתקדם במו"מ, לרבות התקדמות בבדיקת הנאותות המשפטית, הכלכלית והטכנולוגית, כאשר לאור תחום הפעילות של קנאבוקס - מכשירים אוטומטים אשר יכולים לשמש לגידול קנאביס, במידה שיתקדם המו"מ והבדיקות שמבצעת החברה לכדי הסכם, בכוונת החברה לקבל חוות דעת משפטית לגבי תחום הפעילות של קנאבוקס, אשר הינה בפיתוח טכנולוגי של מוצרים שעשויים לשמש לגידול צמחים ביניהם קנאביס.

 

למיטב ידיעת החברה, בשיחות שקיימה החברה עם רשות ניירות ערך והבורסה, נעשו פניות על ידם ליועץ המשפטי או למשרד המשפטים, לגבי קבלת עמדה בנוגע לסוגיה של מכירת מוצרים ומכירת קנאביס או מוצרים מבוססי קנאביס של חברות ישראליות, עמדה זו ככל שתתפרסם תאפשר עמדה ברורה יותר לגבי נושא פיתוח, שיווק והפצת מוצרים אשר יכולים לשמש ליצור קנאביס לאור סעיף 10א’ לפקודת הסמים המסוכנים.

 

פנטזי מעדכנת כי החליטה לא להמשיך את ההתקשרות עם לוקינג קונטרול ועם חברת סיבידיגיטל, לאור אי הבהירות המשפטית בארה"ב לגבי חוקיות מכירת ה-CBD. גם עם חברת סלרג’י פולס טאואר איתה חתמה החברה על מזכר הבנות, החברה החליטה כי לא תבקש להאריך את מועד הפקיעה של ההסכם ולאפשר לו לפקוע.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  החברה ממוקדת יותר וההזדמנות בפתח הנייר חינם רק עיסקה או הודעה על סגירה תקפיץ אותה ל1000

  אביתר 20/06/2019 23:33

 2. 2
  החברה הכי זולה בקנביס

  צחי 20/06/2019 23:26

 3. 3
  השקעה עצומה של שנתיים רווח מתחנת ה|151|

  תחנת הדלק מכניסה 100 אלף שח לשנה. ולכן זו השקעה ענקית בשביל החברה. השקעה קטנה בשביל ההנהלה שלוקחת 2 משכורות מנכ"ל.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 20/06/2019 16:18