אנקיאנו תרפיוטיקס השלימה את מחיקת מניותיה מהבורסה בתל אביב

החברה חדלה להיסחר בבורסה בישראל ב-13.6.2019 ואמש נמחקו מניותיה; ה-ADS של החברה המייצג חמש מניות רגילות כל אחת, ממשיכות להיסחר בנאסד"ק

חדשות ספונסר 18/06/2019 16:23

א+א-

אנקיאנו תרפיוטיקס בע"מ (נאסד"ק: ANCN), חברת ביופרמצבטיקה בשלבי פיתוח מתקדמים, המתמקדת בגילוי ופיתוח של טיפולים חדשים לסרטן, הודיעה היום על השלמת תהליך יזום של מחיקת מניותיה הרגילות מהרישום בבורסה לניירות ערך בתל אביב. 

 

ה-American Depositary Shares (ADSs) של אנקיאנו, המייצגות חמש מניות רגילות כל אחת, ממשיכות להיסחר בנאסד"ק תחת הסמל "ANCN".

 

היום האחרון בו התקיים מסחר במניות הרגילות בבורסה היה ביום 13 ביוני 2019, והמניות הרגילות נמחקו מהבורסה ביום 17 ביוני 2019. עד יום המסחר האחרון בבורסה, יכלו בעלי המניות להמשיך ולקנות ולמכור מניות רגילות בדיוק באופן הניתן עד כה, על ידי מתן הוראות קניה או מכירה לבנקים או לברוקרים המחזיקים במניות רגילות עבור בעלי המניות.

 

כזכור, בפברואר השנה השלימה אנקיאנו את הליך התמחור להנפקה ראשונה בארה"ב, כאשר כל ADS מייצג חמש מניות רגילות של החברה, במחיר של 11.50 דולר לכל ADS, לא כולל הנחות ועמלות לחתמים. 

 

לאחר הזרמת ביקושים של 50 מיליון דולר להנפקה, השלימה החברה את הגיוס עם 30 מיליון דולר, וזאת משום ששלושה משקיעים גדולים, ביניהם גם קרן פידליטי, קיבלו הנחה של 19% על מחיר המניה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה