וויטסמוק: בטר אוסטרליה חתמה על מסמך הבנות לפיתוח תרסיס קנאביס

חברת SUDA האוסטרלית תפתח תרסיס אוראלי המיועד לטיפול באפליפסיה, סרטן מלנומה ובחילות; בטר אוסטרליה תפיץ ותמכור את המוצר ברחבי העולם

חדשות ספונסר 18/06/2019 11:04

א+א-

חברת וויטסמוק שהתקשרה בהסכם מיזוג עם חברת הקנאביס הרפואי BETTER מדווחת היום על חתימת מזכר הבנות מחייב בין חברה נכדה של בטר באוסטרליה – קאן פארמה (CPA), עם תאגיד SUDA האוסטרלי, במסגרתו נקבע כי SUDA תפתח תרסיס קנבינואידים אוראלי המיועד לטיפול במחלות האפילפסיה, מלנומה ובחילות, ותעניק ל-CPA רישיון בלעדי וכלל עולמי לרישום ומכירת המוצר בכל העולם. 
 
עוד נקבע כי CPA תישא בעלויות הפיתוח ורישום המוצר ברחבי העולם. CPA תשלם ל-SUDA תשלום מראש בסך של 200 אלף דולר אוסטרלי (כחצי מיליון דולר ארה"ב), וכן תשלומי עמידה ביעדי פיתוח בסך של 750 אלף דולר אוסטרלי (1.85 מיליון דולר ארה"ב). בנוסף, תשלם CPA ל-SUDA תמלוגים אשר ייגזרו ממכירות המוצר ברחבי העולם, וכן סכום מצטבר נוסף של 650 אלף דולר אוסטרלי (1.6 מיליון דולר)בהתאם לעמידה ביעדי מכירות.
 
הצדדים יפעלו לחתימתו של הסכם מחייב לתקופה של לפחות 10 שנים מהמועד שבו תתבצע המכירה המסחרית הראשונה של המוצר, כאשר ל-CPA יש זכות להאריך את ההסכם לתקופה נוספת בת שנתיים. התחייבויות הצדדים כפופות להמשך קיום מו"מ בין הצדדים, קבלת אישור דירקטוריון או הנהלת הצדדים ועריכת וחתימת הסכם מחייב בין הצדדים.
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה