אביב גפן קרדיט: רונן פדידה

אביב גפן מצטרף לתחום הקנאביס, ישמש כיועץ באינטליקנה

ישמש יועץ שיווקי, תדמיתי ומיתוגי וייקח חלק בבניית האסטרטגיה השיווקית והמיתוגית של החברה

חדשות ספונסר 18/06/2019 12:12

א+א- 4

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה (לשעבר תפן) מודיעה היום כי הזמר אביב גפן מצטרף לשורות החברה וישמש יועץ שיווקי, תדמיתי ומיתוגי וייקח חלק בבניית האסטרטגיה השיווקית והמיתוגית של החברה.

 

אינטליקנה, לשעבר תפן, נכנסה לתחום הקנאביס הרפואי במאי 2018, כשהיתה עדיין ברשימת השימור של הבורסה. בחודשים שחלפו מאז, דיווחה החברה על קבלת אישורים להקמת חוות ריבוי, החברה בונה ושותפה במספר חוות קנאביס רפואי בארץ ומקדמת פעילות קנאביס רפואי גם בתאילנד ופורטוגל. החברה מתעתדת לייצר מוצרים מבוססי קנאביס לשימוש רפואי, ובתקופה האחרונה דיווחה על הסכם עם חברת מרוז צמחי מרפא לפיתוח מוצרי קוסמטיקה מבוססי CBD.

 

עם בעלי המניות באינטליקנה נמנים גם ליאון רקנאטי , בן למשפחת מייסדי בנק דיסקונט, שהצטרף להשקעה בחברה בחודש מרץ השנה, כחלק מקבוצת משקיעים שגייסה 14.9 מיליון ₪. בקבוצת המשקיעים הזו נמצאים גם סול קיי, מומחה בתחום הקנאביס, קרן סיטרין, גרי ליבלר מנהל קרן שביט קפיטל, יקי אמסלם מקבוצת אלמוג.

 

בהתאם להוראות ההסכם, בין השירותים שיספק אביב לחברה הינם הענקת ייעוץ שיווקי, תדמיתי, מיתוגי בתחום יחסי הציבור והשתתפות בבניית תכנית שיווקית ומיתוגית לחברה. כמו כן, אביב ישתתף בישיבות פיתוח עסקי של החברה ויפעל לקידום החברה ומוצריה באמצעי המדיה השונים ויעניק לחברה שירותי פרסום. החברה תשא בכל ההוצאות והעלויות הקשורים בשירותי הפרסום ותהא אחראית על תוכן של חומר פרסומי.

 

ההסכם יהיה בתוקף לתקופה בת 12 חודשים החל ממועד חתימת ההסכם. כחלק מהתמורה בגין השירותים תפעל החברה על מנת להקצות לאביב 100,000 אופציות לא סחירות של החברה הניתנות למימוש ל- 100,000מניות החברה, במחיר מימוש של 661.53 אג’ לאופציה.

 

אביב גפן מסר: "באופן טבעי נפגשו איתי הרבה חברות קנאביס אך אינטליקנה איגדה בתוכה חבורה של אנשים מבריקים עם ידע, ניסיון, יכולות וחזון אמיתי. אני מצטרף למהפכה של תחום הקנאביס הרפואי שסוחפת אחריה את כולם – מטופלים, רגולטורים, פוליטיקאים, ענקי השקעות וכמובן את חברות התרופות. קנאביס רפואי כאן כדי להישאר והחדשנות והראשוניות שלו לא מורידה ולו גרם קנאביס אחד, מהעוצמה העתידית של התחום".

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  איזה יועץ?! מה לו ולשווק?????

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יניבו 18/06/2019 12:00

 2. 2
  הוא יהיה הבודק הראשי לטיב המוצר

  רם 18/06/2019 10:46

 3. 3
  נגמרו הפוליטקאים?|30|

  מעכשיו יש גם פרזנטורים לקנאביס?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אייילה 18/06/2019 10:34

 4. 4
  זה נשמע כמו התחלה של בדיחה....

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Asafdav1 18/06/2019 10:31