חדשות שוק ההון

פלוריסטם פיתחה מוצר חדש - מצע לגידול תאים נטול סרום

המוצר החדש הוא מצע גידול לתאים ללא רכיבים מן החי באיכות מסחרית, שמאפשר לחברה ייצור בהיקפים גדולים עם עצמאות תפעולית

חדשות ספונסר 17/06/2019 15:11

א+א- 6

פלוריסטם הדואלית, העוסקת בתחום הרפואה המשקמת ומפתחת מוצרי ריפוי המופקים מתאי שיליה, הודיעה היום כי החברה פיתחה פורמולציה חדשה של מצע לגידול תאים (מדיום) ללא רכיבים מן החי (Serum-Free) התומך בייצור של מוצרי ריפוי תאי.

 

הפורמולציה החדשה של המדיום נטול הסרום פותחה באמצעות הידע הנצבר של פלוריסטם בייצור בסטנדרטים תעשייתיים של מוצרי ריפוי תאי ובשיטות האיכות הנועדות לתמוך ביישום המוצר בניסוי שלב III ובשיווק.

 

הפורמולציה החדשה תאפשר לפלוריסטם ייצור בהיקפים גדולים, בעקביות גבוהה ובעצמאות תפעולית מצדדים שלישיים המספקים סרום סטנדרטי, שהינו מוצר בעלות גבוהה עם כמויות יצור מוגבלות. PLX-R18 הינו המוצר התאי הראשון של פלוריסטם המיוצר באמצעות הפורמולציה החדשה.

 

מוצרי ריפוי תאי, כמו תאי ה-PLX של פלוריסטם, גדלים על מצע אשר ההרכב והאיכות המדויקים שלו חיוניים להפקת המוצר הרצוי. שימוש ב- serum-free media שפיתחה החברה הניב מוצר יעיל ובר השוואה למוצרים המתבססים על סרום.

 

הפורמולציה של מצע גידול התאים נטול הסרום של פלוריסטם תומכת בייצור של מוצרי ריפוי תאי הן בשיטה דו ממדית סטנדרטית לגידול תאים והן בשיטת תלת ממד כמו הביוריאקטור שפיתחה החברה. בנוסף, שלא כמו במצע הגידול הסטנדרטי אשר במקרים רבים כולל חומרים לא מזוהים ממקור חי, נוסחת המדיום נטול הסרום של פלוריסטם מאופיינת בסיכון מופחת לזיהומים. 

 

"פלוריסטם נמצאת בעיצומם של הניסויים הסופיים והמכריעים (פיבוטאלים), שמטרתם היא קבלת אישור שיווק, ומאמינה כי כמות ואיכות הן רכיבים חיוניים בייצור של מוצרי ריפוי תאי שיהיה נגיש לכל חולה הזקוק להם" אמר זמי אברמן, יו"ר ומנכ"ל משותף של פלוריסטם. 

 

"אנו מרוצים מכך שבאימוץ הפורמולציה ללא הסרום בתהליך גידול התאים שלנו, פלוריסטם מעלה את הרף בייצור מוצרי ריפוי תאיים ואנו מאמינים כי הדבר יגדיל את היקפי ההספקה ויאפשר עצמאות משימוש בסרום עם מלאי מוגבל המיוצר על ידי צד שלישי. התעשייה המתפתחת שואפת לנוע לעבר ייצור ריפוי תאי נטול סרום וההישג הזה מעיד על החוזק של המחקר, הפיתוח ויכולות הייצור של פלוריסטם".

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  חבורת נוכלים זבל

  גנבתם את כספנו. שאלוקים ישרוף את נשמתכם בגיהנום. אמן

  שני 29/07/2019 22:37

 2. 2
  חרטה

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ENODMILVADO 18/06/2019 21:09

 3. 3
  מניה

  הכל חארטה. הודעות שאין להם שום משמעות. גמרו את המשקיעים שנתנו אמון בחברה לאורך השנים והפסידו מיטב כספם. זמי ויקי אתם רמאים ומוליכים את הציבור שולל. עניין של זמן עד שתיכנסו לבית הסוהר.

  משקיע 17/06/2019 19:06

 4. 4
  ריפוי תאי.

  מה מרפאים באמצעות התאים האלה, למה ולמי עשויים לעזור?

  Db500 17/06/2019 16:10

 5. 5
  רוצים להצדיק שם את המשכורות

  את הבונוסים ואת חבורת הזב......... שנבחרה שוב לאחרונה כמו כן צריך שיהיה מה לכתוב בדוח השנתי בקרוב...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  shmulic12 17/06/2019 15:40

 6. 6
  הכי חזקים בהודעות

  מוטי 17/06/2019 15:32