חדשות שוק ההון

לקראת ההנפקה בקנדה BOL חותכת את שווי החברה

בתשקיף הראשוני קבעה החברה שווי של למעלה ממיליארד דולר וכעת היא מתקנת את ההערכה לכ-800 מיליון דולר

חדשות ספונסר 16/06/2019 14:22

א+א- 1

חברת עמיר שיווק, המשקיעה הגדולה בחברת הקנאביס BOL מדווחת היום כי ב-14.6.2019 הגישה BOL לרשויות ניירות הערך הקנדיות תשקיף מעודכן. בהתאם לתשקיף זה, BOL אינטרנשיונל צפויה לגייס במסגרת ההנפקה כ-150 מיליון דולר קנדי (כ-110 מיליון דולר ארה"ב), תמורת הקצאה של 5 מיליון מניות רגילות במחיר הנע בין 27 דולר לקנדי ל-32 דולר קנדי למניה, המשקף שווי של 770-940 מיליון דולר קנדי שהם כ-700 מיליון דולר ארה"ב.

 

יצוין כי BOL נתנה לחתמים זכות הניתנת למימוש לתקופה של 30 יום לאחר השלמת ההנפקה, לרכוש מניות של החברה בהיקף השווה ל-15% מהמניות אשר נמכרו במסגרת ההנפקה.

 

מחיר מניית BOL וכמות המניות הסופית שתימכר אינם סופיים ויקבעו במסגרת השלמת ההנפקה. בחברה מדגישים כי נכון למועד זה אין וודאות לגבי השלמת ההנפקה בבורסת טורונטו והתשקיף אינו סופי ואין לו תוקף מחייב. תנאי ההנפקה עשויים להשתנות בהתאם למב שוקי ההון בקנדה, ביקושים למנייה וקבלת אישורים רגולטורים נדרשים.

 

בנוסף, מעדכנת החברה בעניין התקשרות עם חברת BOL אינדסטריז וBOL אינטרנשיונל, חברות בת הפעילות בתחום הקנאביס הרפואי, כי העבירה סכומים מתוך כספי ההלוואה בהתאם לעמידה באבני דרך הקבועות בהסכם עם BOL. עד היום העמידה עמיר שיווק לרשות BOL סכום מצטבר של 26.3 מיליון דולר מתוך כספי ההלוואה, כשחלקה של החברה מסכום זה עומד על 17.3 מיליון דולר ארה"ב. החברה עיכבה את הדיווח על העמדת כספי ההלוואה בשל בקשת עורכי הדין הקנדיים המטפלים בהנפקה.

 

בהתאם להסכם, במקרה של הנפקה, יומרו הלוואות שהעמידה החברה למניות BOL אינטרנשיונל בהתאם להוראות ההסכם. כמו כן, במקרה של הנפקה, ניתנה לתאגיד המשקיע אופציה להשקיע ב- BOL סכום נוסף השווה לסכום ההלוואה, כנגד מניות נוספות בתנאי המרה הקבועים בהסכם. אחזקותיה של החברה לאחר מימוש האופציה וההמרה צפוי לעמוד על כ-31.49% ממניותיה של BOL אינטרנשיונל

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אששש

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    מנוי 16/06/2019 14:39