חדשות שוק ההון

אינטליקנה ומורז יפתחו מוצרי קוסמטיקה מבוססי קנאביס

מנכ"ל אינטליקנה: "בכוונתנו להיות שחקן מרכזי בשוק הנאמד כיום במאות מיליוני דולרים בשנה, ונמצא בצמיחה מהירה עם תחזית להגיע לכ-6.3 מיליארד דולר בשנת 2027"

חדשות ספונסר 16/06/2019 09:49

א+א- 2

אינטליקנה (ת"א: אנטל), העוסקת בתחום הקנאביס הרפואי - ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח חתמה על מזכר הבנות אסטרטגי לפעילות בשוק הקוסמטיקה הטיפולית יחד עם מורז צמחי מרפא, חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1984 ומוכרת את מוצריה ב-18 מדינות ברחבי העולם. מורז עוסקתבפיתוח, ייצור, שיווק והפצה בארץ ובעולם של מוצרי קוסמטיקה טיפולית המבוססים על טכנולוגיית מיצוי של צמחים.

 

אורי וייס מנכ"ל אינטליקנה: "הכניסה שלנו לתחום הקוסמטיקה הטיפולית היא חלק מבניית הנכסים של אינטליקנה במקביל לקידום פעילות הקנאביס הרפואי. למורז יכולות מכירה ושיווק של מוצרים קוסמטיים בשילוב מיצוי צמחים ב-18 מדינות ברחבי העולם, כך ששילוב הידע והניסיון שלנו בתחום הקנאביס, הרגולציה הבינלאומית ורשת הקשרים הגלובלית של אינטליקנה ובעלי המניות שלה מניחים תשתית לבניית פעילות כלכלית משמעותית, בינלאומית, עם פוטנציאל מכירות בהיקפים גבוהים. 

 

בכוונתנו להיות שחקן מרכזי בשוק הנאמד כיום במאות מיליוני דולרים בשנה, ונמצא בצמיחה מהירה עם תחזית להגיע לכ-6.3 מיליארד דולר בשנת 2027"

 

על פי מזכר ההבנות מורז תספק למיזם המשותף את הידע והניסיון שלה בייצור ושיווק המוצרים המשותפים וכן ביחס למוצריה הקיימים, ואינטליקנה תספק למיזם המשותף את הידע והניסיון שהיא צברה בתחום הקנאביס הרפואי, לרבות בתחום הייצור והרגולציה (בישראל ובעולם) של מוצרי קנאביס לשם הקמת ותפעול הפעילות המשותפת, ופיתוח המוצרים המשותפים.

 

בשלב ראשון תפעל החברה, באמצעות כוח אדם מטעמה, ליצירת פורמולציה להטמעת חומרים רלבנטיים למוצרים המשותפים ואיתור ספק אירופאי בעל תקנים רלוונטיים (EU-GMP) לייצורם או בייצור עצמי על ידי המיזם המשותף.

 

כמו כן, הודיעה אינטליקנה כי חתמה על הסכם עם שותף לרכישת 50% ממתקן ריבוי וגידול קנאביס רפואי במרכז הארץ, אשר נמצא בהקמה ובשלב ראשוני יבנו בו חממות בשטח של כ-5 דונם – מתקן זה אינו קשור למתקן שאינטליקנה מקימה. החברה מקדמת פריסה בינלאומית ופועלת להקמת פעילות קנאביס רפואי בתאילנד ובפורטוגל.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מורזר אם מכירות של עשרות מיליונים

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  מצליחים 16/06/2019 11:37

 2. 2
  קודם שיסגרו ..אחרי זה אולי יפתחו...|8|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  kmoti 16/06/2019 09:53