חדשות שוק ההון

פוקס משלימה את רכישת בילאבונג וקוויקסילבר

פוקס החזיקה ב-50% ממניות יבואנית מותגי הגלישה וכעת היא רוכשת את חמישים האחוזים הנותרים תמורת 24 מיליון ₪

חדשות ספונסר 13/06/2019 17:22

א+א-

חברת פוקס מדווחת היום כי הגיעה להסכמות עקרוניות לרכישת כלל מניותיה של אפי האוס בבילי האוס בתמורה לסך של כ-24 מיליון ש"ח, באופן שככל שייחתם הסכם בין הצדדים ותושלם עסקה מכוחו, החברה תחזיק במלוא הזכויות בהון ובהצבעה בחברת בילי האוס.

 

בילי האוס מחזיקה בין היתר בזיכיון בלעדי למכירת מוצרי Billabong ו-Quiksilver בישראל, ועוסקת ביבוא ומכירה קמעונאית של מוצרי גלישה ואביזרים נלווים, ומוצרי אופנת ספורט אתגרי, באמצעות כ-38 חנויות בפריסה ארצית וכן במכירה סיטונאית. בדצמבר 2018 התקשרה בילי האוס בהסכם עם UG Manufacturing Co Pty Ltd. במסגרתו הוענק לבילי האוס זיכיון בלעדי להקמה והפעלה של חנויות "Boardriders" בישראל, בהן ימכרו, בין היתר, המותגים Roxy, Quiksilver, DC Shoes.

 

כשתושלם העסקה, החברה צפויה לאחד את הדוחות הכספיים של בילי האוס, ובהתאם להוראות תקן חשבונאות בינלאומי IFRS 3, תשערך החברה את השקעתה בבילי האוס לשווי הוגן, כאשר אומדן רווח זה הינו בסך של כ-6 מיליוני ש"ח, על בסיס ההון העצמי של בילי האוס ליום 31.3.2019.

 

בשלב זה אין וודאות בדבר התממשותו ואופן התממשותו של ההסכם, שכן הינו בכפוף לגיבוש ההסכמות העקרוניות לכדי הסכם, חתימת הצדדים על ההסכם, והשלמת העסקה בהתאם לתנאי הסכם כאמור (לרבות קיומם של תנאים מתלים).

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה