חדשות שוק ההון

סולגרין השלימה את עסקת הרכישה של פעילות להב הרים ירוקים ו-KWP

עם השלמת העסקה מחזיקה להב הרים ירוקים בכ-69.56% מהון המניות של סולגרין

חדשות ספונסר 13/06/2019 16:16

א+א-

להב אל.אר הודיעה היום כי חברת הבת, סולגרין השלימה את רכישת פעילות להב הרים ירוקים בתמורה להקצאת כ-2.4 מיליון מניות של סולגרין וכן את רכישת חלקה של KWP בחברות שהוחזקו על ידי להב הרים ירוקים ו-KWP.

 

החברות הנרכשות והממוזגות הינן חברות בתחום האנרגיה הפוטו-וולטאית ,חברות העוסקות ביזמות רבת היקף ומקימות בימים אלו פרויקטים בהיקף של 6 מגה.

 

בנוסף, הושלמה עסקה לפיה אחת מהחברות הנרכשות והממוזגות רכשה 50% בנוסף לההחזקות שכבר היו בבעלותה ב-7 חברות פרטיות מ-KWP בתמורה לכ-28 מיליון שקל. החברות מחזיקות ב-234 מתקנים פוטו-וולטאיים קטנים בהספק מותקן של כ-12 מגה עם צפי תקבולים שנתי בגין ייצור חשמל של כ-24 מיליון שקל.

 

עוד יצויין כי בהתאם לאישור האסיפה הכללית, במועד השלמת העסקה ערכה סולגרין התחשבנות עם להב הרים ירוקים בקשר עם סכומים שהזרימה להב הרים ירוקים לחברת נובה סולאר בתקופה שעד להשלמת העסקה, וזאת לצורך מימון הקמת פרויקטים במסגרת פעילותן השוטפת של החברות המוחזקות ו/או נובה סולאר.

 

במסגרת ההתחשבנות נדרשה החברה להשיב ללהב הרים ירוקים סכום של כ- 6.2 מיליון ש"ח. עוד יצויין כי מתוך סכום ההתחשבנות הנ"ל, טרם הועבר סכום של כ- 450 אלפי ש"ח לידי להב הרים ירוקים וסכום זה יוחזק על ידי החברה עד לגמר ההתחשבנות הסופית הצפוי בסמוך לפרסום הדוחות של החברה לרבעון השני.

 

עם השלמת העסקה מחזיקה להב הרים ירוקים בכ-69.56% מהון המניות של סולגרין.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה