ננו דיימנשן נכנסת לשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת HENSOLDT

חברת HENSOLDT עוסקת באספקת פתרונות בתחום הסנסורים; תעבוד בשיתוף פעולה עם ננו דיימנשן כדי לפתח אפליקציות לתעשיית הבטחון

חדשות ספונסר 12/06/2019 10:48

א+א-

חברת ננו דיימנשן הדואלית (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), הפועלת בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת HENSOLDT, חברת אלקטרוניקה בינלאומית מתחום הביטחון. במסגרת שיתוף הפעולה, צוות המהנדסים של HENSOLDT יעבוד בצמוד למהנדסים של ננו דיימנשן על מנת לפתח אפליקציות לתעשיית הביטחון ב- HENSOLDT.

 

HENSOLDT היא אחת מהחברות הראשונות באירופה שבחנה ולאחר מכן רכשה את המדפסת של ננו דיימנשן להדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה, ה. DragonFly Pro- HENSOLDT כבר הדפיסה מעגלים אלקטרוניים מורכבים באמצעות מדפסת, וכעת תרחיב את השימוש במערכת ה- additive manufacturing לטובת האצת השימוש של אלקטרוניקה מודפסת ועל מנת לסלול את הדרך לייצור מוצרים ורכיבים עם פונקציונאליות אינטגרלית, המהווים למעשה הדפסת תלת מימד של מבני אלקטרוניקה. הביקוש למוצרים ורכיבים חדשים מונע בעיקר מהצורך למזער מוצרים ולהפוך את עיצובם למודולרי יותר.

 

"המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו פתרונות חדשניים ואיכותיים", ציין מר תומס סטוקר, מנהל ההנדסה של HENSOLDT. "באמצעות שימוש ב- DragonFly, הצלחנו להאיץ את תהליכי פיתוח היישומים שלנו. כעת, שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ננו דיימנשן יאפשר למהנדסים שלנו להאיץ תהליכי פיתוח מוצרים, תוך מתן החופש להתנסות בעיצובים חדשניים ופתרונות שלא היו אפשריים עד היום בשיטות הייצור המסורתיות."

 

"חברת HENSOLDT מפתחת את האלקטרוניקה המתקדמת ביותר בעולם, ואנו שמחים שצוותי ההנדסה שלנו יכולים לסייע להם להוביל את השינוי בפיתוח additive manufacturing לעולם האלקטרוניקה ובניית היישומים של העתיד", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "אנו מצפים כי באמצעות שיתוף פעולה זה תתפתח טכנולוגיה חדשנית בתחום האלקטרוניקה."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה