עוד עזיבה בבנק הפועלים: מנכ”ל פועלים שוקי הון הודיע על פרישתו

עומר קרייזל שהצטרף לבנק בשנת 2014 מסיים 5 שנים בתפקיד ויפרוש עד סוף השנה; טרם נקבע מי יחליף אותו בתפקיד

חדשות ספונסר 11/06/2019 16:32

א+א- 1

גל הפרישות בבנק הפועלים נמשך. לפני כחודשיים הודיע מנכ"ל הבנק אריק פינטו על סיום תפקידו אחרי 40 שנה בשירות הבנק ו-3 שנים כמנכ"ל. כחודש לאחר מכן הודיע המשנה למנכ"ל והאחראי על החטיבה העסקית רונן שטיין על עזיבה. שטיין שעבד בבנק במשך 26 שנים צפוי לסיים את תפקידו בעוד מספר חודשים.

 

היום מצטרף לשורת הפורשים גם עומר קרייזל, מנכ"ל פועלים שוקי הון, שהודיע על כוונתו לסיים את תפקידו כמנכ"ל פועלים שוקי הון עד סוף השנה. קרייזל הצטרף לבנק הפועלים בשנת 2014 לאחר 12 שנות פעילות בחברת מגדל, בה כיהן כראש תחום השקעות וכחבר הנהלת החברה. 

 

במהלך כהונתו הוביל עומר את פועלים שוקי הון להגדלת תיק ההשקעות של החברה, בדגש על חברות פרטיות וקרנות השקעות פרטיות (Private Equity) בארץ ובחו"ל, וכן כניסה לתחום ייצוג קרנות השקעה זרות בארץ.

 

עם הודעתו, אמר קרייזל: "אני מודה למנהלי הבנק על האמון הרב והתמיכה להם זכיתי במהלך חמש שנות כהונתי בתפקיד כמנכ"ל פועלים שוקי הון. כמו כן, אני מבקש להודות לעמיתיי בפועלים שוקי הון, אשר סייעו להוביל ולבסס את החברה כזרוע ההשקעות והבנקאות להשקעות של הבנק".

 

בנק ההשקעות של פועלים שוקי הון פועל בשוק הישראלי משנת 1990. יחד עם השותפים האסטרטגיים, בנק ההשקעות האמריקאי וויליאם בלייר, פועלים שוקי הון מציע שירותי בנקאות להשקעות גלובליות הכוללים הנפקות ציבוריות בארץ ובעולם, מיזוגים ורכישות בארץ ובחו"ל, הנפקות פרטיות, פעילות מחקר, ארגון מבני מחודש לעסקים ופתרונות מימון.

 

מנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו, אמר: "אני מודה לעומר על תרומתו רבת השנים לצמיחת פועלים שוקי הון ולחיזוק מעמדה, ומאחל לו הצלחה רבה בדרכו החדשה".

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    גילוי נאות, אני חושב להחליף אותו

    |16|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    hummiz 11/06/2019 17:08