חדשות שוק ההון

יו ניבו בהסכם להקמת חממות קנאביס בשטח חוות עמית

החווה בשטח של 14 דונם תהיה מוכנה לתפעול ברבעון ראשון של 2020; עלות התכנון והציוד הראשוני עומדת על כ-3.2 מיליון ₪

חדשות ספונסר 11/06/2019 11:09

א+א-

חברת יו ניבו שהתקשרה עם חוות עמית אורן ועם בעל המניות היחיד בה אורן פרג’, מדווחת הבוקר כי החברה והחווה חתמו על הסכם עם חברת הנדסה המתמחה בתכנון ופיקוח על הקמה של חממות לגידול קנאביס, לצורך תכנון והקמת חממות בהיקף של כ-14 דונם בשטח חוות עמית, בתקן GAP-IMC

 

על פי הערכות של חברת ההנדסה, החווה תהיה מוכנה לתפעול ברבעון הראשון של 2020 ולאחר קבלת כל האישורים הנדרשים, מתכננת להתחיל לגדל באופן עצמאי במהלך הרבעון השני של 2020.

 

במסגרת ההסכם, חברת ההנדסה תעניק שירות תכנון מפורט של החממות, תספק את הציוד הנדרש להקמתן וגידול במסגרתן,כולל מערכות גידול השקיה וחשמל, ולבסוף בכפוף לאישור יו ניבו וחוות עמית, תפקח על עבודות הקמת התשתיות בפועל. באחריות החברה וחוות עמית לקבל את היתרי הבניה הנדרשים להקמת החממות.

 

בתמורה לשלבי התכנון ואספקת הציוד הראשוני, ישלמו יו ניבו וחוות עמית סכום של כ-3.2 מיליון ₪, שאינו כולל את עלות ביצוע העבודה עצמה. להבטחת התשלומים תשעבד החווה את פרוייקט הקמת החממות, למעט הקרקע עליהן הוא נבנה.

 

לחוות עמית אישור ראשוני להקמת חממות גידול קנאביס, שקיבלה בהיותה בבעלות אורן פרג’ בלבד, עוד בטרם התקיימו התנאים לכניסתה של יו ניבו לשותפות. הקצאת המניות של חוות עמית לידי החברה כפופה עדיין לאישור היק"ר ואין כל וודאות שיתקבל, אם יתקבל ובאילו תנאים. גם האישור של חוות עמית הוא ראשוני ומתיר לה לפעול לתכנון והקמה של חוות גידול והוא אינו מהווה רישיון לעיסוק בקנאביס או לגידולו.  

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה