ירידות שערים בפתיחת המסחר, תל אביב 125 יורד 0.2%

לייבפרסון יורדת 2% וסוגרת את פער הארביטראז’; אנרג’יאן עולה 1.5%; מדד שנחאי עלה הבוקר 2.6%; החוזים בניו יורק נסחרים בעליות של עד 0.4%

מערכת ספונסר 11/06/2019 10:15

א+א- 1

הבורסה המקומית נפתחה בירידות, בניגוד למגמה החיובית בשווקים בעולם; המסחר באסיה מתנהל כעת בעליות, וול סטריט ננעלה אמש בירוק וגם הבורסות באירופה רשמו סגירה חיובית. החוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחה. יום המסחר הקודם בתל אביב ננעל בעליות שערים נאות.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ובפער שלילי על ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית איי.אפ.אפ בפער חיובי של 0.72%, ומניית לייבפרסון בפער שלילי של 2.37%.

מסקירת לאומי שפורסמה אתמול: "בנק ישראל צפוי להותיר את הריבית ללא שינוי לאורך 2019". עוד נכתב בסקירה כי "בתסריט בו ריבית הפד יורדת לאורך השנה הקרובה, בנק ישראל יתקשה מאוד להעלות את הריבית גם במהלך שנת 2020".

טופ גרופ רוכשת את חברת QM7; היקף העסקה כ - 2.4 מיליון שקל. החברה דיווחה בדוחות הרבעון הראשון על אישור העסקה בדירקטוריון, וביום חמישי נסגרה העסקה סופית.

לאומי שוקי הון על שטראוס: "המגמה חיובית, אבל התמחור מלא; מעלים את מחיר היעד שלנו ל-92 ש"ח, הנמצא 6% מתחת למחיר השוק, ולכן המלצתנו ממשיכה להיות משקל שוק".

מיטב דש: "ללא שיפור בכלכלה, במקביל להקלה מוניטארית, שוקי המניות יתקשו לעלות". עוד ציינו בבית ההשקעות: "ההערכות בשוק לשלוש הורדות ריבית ה - FED עד סוף השנה נראות מוגזמות".

הכשרה ביטוח השלימה השקעה של 10 מיליון שקל בחברת הקנאביס טוגדר, לפי שווי של 200 מיליון ₪. ההשקעה לפי מחיר מניה של 414 אג’ המהווה אפסייד של 4.5% על מחיר המניה.

גלוב אקספלוריישן: החל קידוח ESCOLLE בקליפורניה. תקציב הקידוח עומד על כ-450 אלף דולר במקרה של קידוח יבש. הקידוח צפוי להימשך כשבועיים.

ראדא מדווחת על הזמנות בהיקף של מעל ל - 5 מיליון דולר. ההזמנות החדשות התקבלו בחודשיים האחרונים ויסופקו במהלך שנת 2019. מרבית ההזמנות הן הזמנות המשך למכ"מים טקטיים מלקוחות קיימים.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    על רקע עליות אבל..אצלנו התחיל ב

    ירידות |8|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mvk 11/06/2019 10:19