חדשות שוק ההון

המסחר בבורסת ת”א ננעל בעליות שערים

מדד ת"א 35 עלה בכ – 1.2% ומדד ת"א 125 עלה בשיעור של כ – 1.31%. מבין המדדים הסקטוריאליים בלטו מדדי הביטוח, הבנקים והטכנולוגיה

מערכת ספונסר 10/06/2019 17:54

א+א-

הבורסה בת"א נסגרה היום בעליות שערים. מדד ת"א 35 עלה בכ – 1.2% ומדד ת"א 125 רשם עלייה בשיעור דומה של כ – 1.24%. מדד ת"א SME60 עלה בשיעור של כ – 0.45% ובאשר למדדים הסקטוריאליים, בלט מדד הביטוח שעלה בכ – 1.72%, מדדי הטכנולוגיה שעלו בשיעורים דומים וכן מדד הבנקים שעלה כ – 1.4%.

את מחזורי המסחר הגדולים היום בבורסה המקומית, ריכזו מניות פועלים, דיסקונט, נייס, לאומי, בזק, מזרחי טפחות ואיי.אפ.אפ בעליה. מניית טבע ריכזה מחזור מסחר גדול בירידה.

מניית ביקום עלתה היום בכ – 8% והובילה את טבלת המניות העולות. אחריה עלו מניות דלתא, אלרוב נדלן, איי.אפ.אפ, אדגר, קנון, נובה ואבגול.

את שיעורי הירידות הגדולים הובילה היום מניית בראק אן וי שירדה בכ – 4.63%, ואחריה ירדו מניות נייר חדרה, ספאנטק, אלקטרה צריכה, טבע, מלם תים, דמרי, וואן טכנולוגיות.

היקף המסחר היום בת"א עמד על כ – 1.02 מיליארד ש"ח.

בוול סטריט מתנהל המסחר במגמה חיובית וגם באירופה עליות.

מסקירת לאומי שפורסמה היום: "בנק ישראל צפוי להותיר את הריבית ללא שינוי לאורך 2019". עוד נכתב בסקירה כי "בתסריט בו ריבית הפד יורדת לאורך השנה הקרובה, בנק ישראל יתקשה מאוד להעלות את הריבית גם במהלך שנת 2020".

טופ גרופ רוכשת את חברת QM7; היקף העסקה כ - 2.4 מיליון שקל. החברה דיווחה בדוחות הרבעון הראשון על אישור העסקה בדירקטוריון, וביום ה’ נסגרה העסקה סופית.

לאומי שוקי הון על שטראוס: "המגמה חיובית, אבל התמחור מלא; מעלים את מחיר היעד שלנו ל-92 ש"ח, הנמצא 6% מתחת למחיר השוק, ולכן המלצתנו ממשיכה להיות משקל שוק".

מיטב דש: "ללא שיפור בכלכלה, במקביל להקלה מוניטארית, שוקי המניות יתקשו לעלות". עוד ציינו בבית ההשקעות: "ההערכות בשוק לשלוש הורדות ריבית ה - FED עד סוף השנה נראות מוגזמות".

הכשרה ביטוח השלימה השקעה של 10 מיליון שקל בחברת הקנאביס טוגדר, לפי שווי של 200 מיליון ₪. ההשקעה לפי מחיר מניה של 414 אג’ המהווה אפסייד של 4.5% על מחיר המניה.

גלוב אקספלוריישן: החל קידוח ESCOLLE בקליפורניה. תקציב הקידוח עומד על כ-450 אלף דולר במקרה של קידוח יבש. הקידוח צפוי להימשך כשבועיים.

ראדא מדווחת על הזמנות בהיקף של מעל ל - 5 מיליון דולר. ההזמנות החדשות התקבלו בחודשיים האחרונים ויסופקו במהלך שנת 2019. מרבית ההזמנות הן הזמנות המשך למכ"מים טקטיים מלקוחות קיימים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה