פורסייט פותחת מרכז הדגמות להתנסות במערכת הראייה הממוחשבת

מנכ"ל פורסייט: "המרכז מאפשר לשחקני מפתח בתעשיית הרכב ולמשקיעים לקבל תחושה אמיתית של מערכת הראייה הממוחשבת שלנו"

מערכת ספונסר 05/06/2019 14:48

א+א- 3

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב (סימול: FRSX), הודיעה היום על פתיחת מרכז הדגמות חדשני למבקרים.

 

מרכז ההדגמות למערכת QuadSight נמצא בסמיכות למשרדי פורסייט בנס ציונה, ומאפשר ללקוחות, שותפים עסקיים ומשקיעים, להתנסות בנסיעה ברכב בו מותקנת מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט. ציוד ההדגמה המתקדם, המדמה גשם, ערפל, סנוור וחשיכה מוחלטת, מאפשר לראות, בזמן אמת, את יכולות גילוי המכשולים יוצאות הדופן של מערכת QuadSight בתנאי מזג אוויר ותנאי תאורה קיצוניים.

 

QuadSight הינה מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט, הפונה לשווקי הרכבים החצי-אוטונומיים והאוטונומיים. המערכת מורכבת מארבע מצלמות ונועדה לאפשר קרוב ל-100% גילוי מכשולים בכל תנאי תאורה ומזג אוויר. מערכת QuadSight הושקה לראשונה בינואר 2018. עד כה, פורסייט סיפקה והתקינה שלוש מערכות אב טיפוס של מערכת הראייה הממוחשבת QuadSight ליצרני רכב מובילים לטובת בחינה ובדיקות נוספות. המערכת הרביעית תותקן בשבועות הקרובים.

 

פתיחת מרכז ההדגמות נועדה לחשוף את מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט למשקיעים מכל העולם, לרבות שותפים אסטרטגיים וגורמי מפתח מתעשיית הרכב, ולאפשר להם לחוות את המערכת על כל יכולותיה.

 

"אנו גאים להשיק את מרכז ההדגמות החדשני שלנו בישראל למשקיעים ושותפים" אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "ככל שאנו ממשיכים לפתח את אחת המערכות המתקדמות ביותר בתחום ראיית הרכב, אנו עדים לביקוש גובר מצד התעשיה להגיע ו"להרגיש" את המערכת באופן אמיתי. המרכז יאפשר למשקיעים פוטנציאליים להתרשם מיכולות מערכת QuadSight."

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  רק שלא יהפוך למוזיאון חספ"ח

  PAN 05/06/2019 20:11

 2. 2
  פורסייט ב TU Automotive Detroit

  מציגה בתערוכת החדשנות של עולם הרכב. במקום הודעה על "מרכז הדגמה" ציפיתי להודעה (הלוואי): חיים סיבוני ואיילון מאסק ואנשיהם, ידונו היום בארוחת ערב על שילובה של מערכת ה QUADSIGHT במכוניות טסלה... חחחחחח כמובן זה מהרהורי ליבי. זה מה שאני הייתי עושה במקומו כי זה מה שטסלה צריכה להוסיף או להחליף עם 8 המצלמות שכבר יש לה. מישהו מפורסייט קורא כאן? נא להעביר את המסר. הצלחות |64|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  boltrade 05/06/2019 16:56

 3. 3
  אף יצרן רכב לא יגיע רק לנס ציונה

  יותר זול לשלם כמה רבבות דולרים להתקנה באב טיפוס בחול מאשר לשלוח שני מנהלים בכירים לנסוע לארץ. אבל כנראה שהחברה יודעת משהו. ויותר ממני. אני יודע על לפחות עוד חברת הזנק אחת בתחום שצמחה למעל 200 עובדים. ויש את מוביל. וכנראה עוד כמה חברות בתחום בארץ. וכנראה יש הרבה מנהלים בתחום שמגיעים לארץ לחברות הגדולות ועל הדרך יקפצו אולי לנס ציונה. אליהם פונה החברה. כנראה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 05/06/2019 16:55