יהודה אלבז, מנכל בריל קרדיט: יח"צ

קבוצת בריל רוכשת את אתר הקניות ”RUNY”

הרכישה מתבצעת תמורת תשלום של מיליון ₪; החברה תחזיק ב-80% ממניות האתר והמוכרים יחזיקו ב-20% הנותרים

חדשות ספונסר 03/06/2019 12:12

א+א-

חברת בריל תעשיות נעליים מדווחת הבוקר כי חברת בת שלה חתמה על הסכם לרכישת אתר הקניות המקוון הישראלי "RUNY". תמורת הפעילות הנרכשת תשלם חברת הבת לחברת או.די.אס המחזיקה כיום באתר, סך של מיליון ₪.

 

כחלק מעסקת רכישת הפעילות נחתם הסכם מייסדים ובעלי המניות בין החברה לבין אוהד שינה אחד מבעלי המניות בחברת או.די.אס, להקמת חברת בת. החברה תחזיק בשיעור של 80% מהון המניות של חברת הבת ומר שינה יחזיק ב-20% הנותרים. כמו כן הוא צפוי לשמש דירקטור בחברת הבת לצד 3 דירקטורים מטעם החברה, וכן בתפקיד מנהל פעילות אתר ראני.  

 

בכפוף להשלמת העסקה תעמיד החברה לחברת הבת הלוואת בעלים בסף מיליון ₪ לצורך תשלום התמורה בגין עסקת רכישת הפעילות. הלוואת הבעלים היא בריבית פריים + 2% ותוחזר בתשלומים שנתיים על פני 5 שנים החל מינואר 2021 עד התשלום האחרון שיחול בינואר 2025.

 

השלמת העסקה מותנית במספר תנאים מתלים כמו בדיקת נאותות, חתימה על הסכם עם ספק שירותי קידום ושווי מדיה וקבלת הסכמה ממשכירי נכסים. חברת הבת רשאית לוותר על התקיימות התנאים המתלים או חלק מהם.

 

אם אכן תושלם העסקה, בכוונת החברה לפעול לפיתוח פעילות אתר ראני כחלק מפיתוח והרחבת כלל פיעלות הסחר המקוון של קבוצת בריל. דירקטוריון החברה אישר את רכישת הפעילות.

  1. מניות בכתבה
  2. בריל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה