חדשות שוק ההון

מדיוי השלימה את רכישת ”חוה קנאביס בערבה”

החברה הנרכשת היא בעלת אישורים ראשוניים לריבוי, גידול ועיבוד קנאביס; חוה הוקמה על ידי דנה מלצר ונועה בראל; עם השלמת העסקה צפויה חוה להקים מתחם גידול בערבה

חדשות ספונסר 29/05/2019 14:27

א+א- 1

חברת מדיוי מדווחת היום על השלמת העסקה לרכישת כ-65% מהון המניות של חוה קנאביס בערבה, בתמורה להקצאת מניות וכתבי אופציה ובסך הכל כ-4.7% ממניות מדיוי אשר יוקצו לבעלי המניות של חוה. על פי תנאי ההסכם מדיוי תעמיד הלוואת בעלים לחוה בסך של כ-8 מיליון ₪ אשר ישמשו להקמת מתחם הגידול ומימון פיתוח מוצרים מבוססי קנאביס.

 

דנה מלצר ונועה בראל, מייסדות חוה, הובילו בשנים האחרונות את קידום הרגולציה בישראל למתן רישיונות לגידול קנאביס רפואי ( grade medical ) וכן את מתן האישור לייצוא קנאביס מישראל. דנה ונועה ימשיכו לנהל את חוה ומנחם כהן, מנכ"ל מדיוי, ימונה ליו"ר.

 

מטרתן המשותפת של החברה וחוה היא לגדל ולעבד קנאביס רפואי בסטנדרטים המחמירים שקובע משרד הבריאות, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. החברה וחוה שנמצאות בתהליך פיתוח מוצרים מבוססי קנאביס, נמצאות במגעים ליצירת שיתופי פעולה בחו"ל לטובת ייצוא מוצרי חוה והפצתם במדינות המאפשרות זאת.

 

מנחם כהן, מנכ"ל מדיוי אמר: "מדיוי בחנה חלופות רבות ולבסוף בחרה בחוה בערבה, בעיקר בשל החזון המשותף של מדיוי ומנכליות חווה בערבה- דנה ונועה. לחוה צוות מקצועי מן השורה הראשונה, בידי חוה שלושה אישורים ראשוניים ושטח חקלאי בן 20 דונם, היכול לגדול עד ל- 100 דונם בעת הצורך.

 

יתרה מכך, חוה מביאה איתה קשרים ענפים, הסכמים עם מפעלי ייצור מובילים בארץ, הבנה מעמיקה של תעשיית הקנאביס בארץ ובעולם וכן רעיונות ייחודיים לפיתוח מוצרים. חוה תוביל בפעילות בישראל ותשתלב עם פעילות מדיוי בישראל ובעולם, תוך מימוש היתרונות היחסיים בכל אחת מזרועות הפעילות ויצירת שיתופי פעולה מפרים ברחבי העולם בתחום הקנאביס הרפואי המוסדר".

 

"אנחנו מברכות על ההצטרפות למדיוי אשר אנו רואות בה פלטפורמה בינלאומית בתחום הקנאביס הרפואי. לאורך התהליך למדנו להכיר את מדיוי על יתרונותיה היחסיים ובמיוחד את יכולת היזמות החזקה שלה". אומרות דנה מלצר ונועה בראל. "נשתמש ביכולותינו בחקלאות ובטכנולוגיות מתקדמות ונפעל לטובת גידול איכותי ונקי לצד פיתוח מוצרים מבוססי קנאביס ייחודיים בשוק, כל זאת לצד חריטת טובת המטופלים על דגלה ופיתוח הענף בישראל ובעולם".

 

עו"ד גיורא גוטמן ועו"ד חזי סידון ממשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות ’ המשמשים כעורכי הדין של חוה, ליוו את חוה בכל הליכי העסקה.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ואין תגובה ..

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mvk 29/05/2019 15:39