חדשות שוק ההון

קנזון (יוזר טרנד) גייסה 25.4 מיליון שקל עם ביקושי יתר של 32%

החברה, באמצעות חברת בת אירופאית בבעלותה, צופה התחלת מכירות במחצית השנייה של 2019 ותשרת תחילה לקוחות פרטיים במדינות האיחוד האירופי

חדשות ספונסר 29/05/2019 10:00

א+א-

קנזון (CANZON), המפתחת, באמצעות חברה אירופאית בבעלותה, מותג מוצרים מבוססי קנאביס, למכירה מקוונת דרך www.canzon.com, מודיעה על השלמת גיוס ציבורי של 25.4 מיליון שקלים, במסגרת המיזוג עם חברת ’יוזר טרנד’, חברה ציבורית בבורסת תל אביב. במסגרת הגיוס התקבלו בקושי יתר של 32%.

 

אלון כרמלי, יו"ר קנזון: "אנחנו מודים על האמון ושמחים על הצלחת הגיוס שמאפשר לנו להתחיל מכירות באירופה, לפתח את מותג קנזון ולהקים את התשתית לפתיחת שווקים נוספים בהמשך. בנינו את החברה כך שלצוות הניהולי הבכיר, לדירקטוריון ואף לחלק מבעלי המניות ניסיון רב בהקמת מיזמי אינטרנט פורצי דרך, בשווקים מתפתחים. אנו מקווים כי מימוש התוכנית העסקית שלנו תייצר ערך רב לבעלי המניות".

 

מיכה פרידמן, מנכ"ל קנזון: "שוק מוצרי ה-CBD וכן קנאבינואידים נוספים, ללא מרכיב פסיכו-אקטיבי משמעותי, הוא שוק חדש שצפוי לצמוח בשנים הקרובות למיליארדי דולרים. מוצרי החברה, באמצעות פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלה, פונה ללקוחות סופיים ומותאמת לכל טריטוריה כך שהיא מצליחה להנגיש עשרות מוצרים עם אספקה עד פתח הבית".

 

מוצרי החברה מיוצרים על ידי מעבדות אירופאיות, בעלות התקינה הנדרשת, ויימכרו תחת המותג קנזון, בכפוף לרגולציה הקיימת בכל מדינה. סל המוצרים כולל אך ורק מוצרים, שאינם דורשים מרשם רופא, לשימוש על ידי בני אדם וכן עבור חיות מחמד, העומדים בתקנים הנדרשים לתהליכי ייצור ואספקה.

 

את ההנפקה ליוו עורכי הדין דרור הרפז, ערן ארגוב, וורד אשכנזי ממשרד הרפז, אורן, אדלר ושות’. עורך הדין ירון קייזר. עורכי הדין ויקטור תשובה ויוני ליאון ממשרד ויקטור תשובה ושות’. מנהלי ההנפקה נדב זיו ומרינה פלג מאוריון חיתום והנפקות בע"מ. יועץ ההנפקה יוחי קורמן.

 

כמפורט בתשקיף ההנפקה, הגיוס הציבורי הינו שלב נוסף לטובת השלמת העסקה עם יוזר טרנד בע"מ.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה