חדשות שוק ההון

סייפ-טי קיבלה הזמנה לפתרון ה-SDP שלה מיצרן אירופאי

הזמנת הרכש הינה לרישיון שנתי, לתקופה שנה אחת; ההזמנה מיצרן מוצרי צריכה אלקטרונים המתמחה בהתקנים מקושרים לתעשיית ה-IOT

חדשות ספונסר 28/05/2019 11:05

א+א- 2

חברת סייפ-טי גרופ הדואלית, ספקית של פתרונות Software Defined Access) SDA) לסביבות ענן היברידי, מודיעה היום על קבלת הזמנה לפתרון ה-Software Defined Perimeter ) SDP) של החברה מיצרנית אירופית של מוצרי צריכה אלקטרוניים, המתמחה בהתקנים מקושרים לתעשיית ה-IOT. הזמנת הרכש הינה לרישיון שנתי, לתקופה שנה אחת.

 

הלקוח חיפש פתרון שיאפשר לעובדים, שותפים, אנשי DevOps ואחרים גישה בטוחה מרחוק לשירותים הפנימיים של הארגון, וכן פלטפורמת תאורה מקושרת בענן. הפתרון מיועד להחליף את פתרונות הגישה הקיימים אצל הלקוח, ויספק בנוסף גישה מרחוק לשירותים עתידיים שבכוונת הלקוח להכניס לשימוש.

 

"אנו שמחים שהפתרון שלנו נבחר על ידי לקוח בעל מוניטין בסדר גודל כזה", אמר נועם מרקפלד, סמנכ"ל המכירות של סייפ-טי. "הבחירה מהווה אישור ליתרונות שהמוצרים שלנו מציעים בשוק ה-SDP וה-Zero Trust".

 

למיטב ידיעת החברה, הלקוח העדיף את פתרון ה- SDP של סייפ-טי על-פני המתחרים, הודות לכך שזהו הפתרון היחיד שניתן להתקנה הן בשרתי הארגון והן בענן, וזאת בנוסף ליתרונות טכנולוגיים נוספים, כגון טכנולוגיית ה- Reverse Access (תנועה הפוכה) s מוגנת-הפטנט של החברה, קלות ההטמעה ויכולת ההתאמה לקשת רחבה של אפשרויות שימוש מרחוק.

 

סייפ-טי גרופ מספקת פתרונות Software Defined Access אשר נועדו לצמצם התקפות סייבר על שירותים עסקיים קריטיים ונתונים רגישים של ארגונים. היא פותרת את סוגיית הגישה לנתונים על ידי הסתרת הנתונים בסביבת הארגון והגבלת הגישה לגורמים מורשים ורצויים בלבד בסביבות ענן היברידיות.

 

הטכנולוגיה של החברה מגנה על ארגונים מפני אובדן וזליגת נתונים, דליפות, תוכנות זדוניות, תוכנות כופר והונאות ועל ידי כך מגבירה את היעילות התפעולית, האבטחה והציות לרגולציה של ארגונים אלה. חברות ממגזרי השירותים הפיננסיים, הבריאות והתשתיות, כמו גם ממשלות המשתמשות בפתרונות ה-Software Defined Access הרב-שכבתיים והמוגנים בפטנטים של סייפ-טי יכולות לאבטח את הנתונים, השירותים והרשתות שלהן מפני איומי סייבר פנימיים וחיצוניים.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  עוד דיווח ששווה לתחת, חברה בלי טיפת כבוד למשקיעים

  חיים 07/06/2019 01:27

 2. 2
  שימו לב- DINDIN פרסם 13 ד לפני מאיה

  למי שחושב שיודע לסחור את ההודעות של החברה שמקפיצות בכמה אחוזים לכמה שעות - מציע לעקוב אחרי DINDIN. או ישירות האתר שהוא עוכב אחריו. החברה ברוב חוצפתה מעבירה הודעות לתקשורת בחו"ל , אולי לSEC לפני שמעבירה לבורסה בארץ. דיןדין - 09:31 מאיה 09:44 היום זה ממש לא משנה. אבל יש הרבה הודעות גם של חברות אחרות שדיןדין מפרסם לפני מאיה. חבל שחדשות ספונסר מקבל מאוחר.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 28/05/2019 13:13