עמיר שיווק מזנקת 13.5% אחרי ש-BOL הגישה תשקיף ראשוני להנפקה בקנדה

חברת הקנאביס הרפואי שפועלת בקיבוץ רבדים מעוניינת להנפיק את מניותיה לציבור בבורסת טורונטו; BOL משווקת תפרחות, שמן קנאביס ועוסקת בפיתוח זנים ייחודיים בריכוז גבוה

חדשות ספונסר 26/05/2019 12:29

א+א- 1

חברת ברף אוף לייף אינטרנשיונל (BOL) הפעילה בתחום הקנאביס הרפואי הגישה ביום ו’ (24.5.2019), תשקיף ראשוני לרשות ניירות הערך הקנדית (Canadian securities regulators) להנפקה של מניותיה הרגילות לציבור ורישומן למסחר בבורסת טורונטו קנדה TSX

 

בחברה מציינים כי היקף ושווי ההנפקה כמו גם יתר תנאי ההנפקה טרם נקבעו. התשקיף הראשוני אינו סופי, אין לו תוקף מחייב והוא אינו מהווה הצעה לציבור או הצעה אחרת. אולם התשקיף מדבר על שווי של למעלה ממיליארד דולר, וכוונה לגדל למעלה מ-150 טון קנאביס עד סוף 2019. בהקשר זה דיווחה החברה על רכישת חווה נוספת לגידול קנאביס בפורטוגל.

 

הגורמים שעשויים להשפיע על תנאי ההנפקה ועצם ביצועה כוללים בין היתר את מצב שוקי ההון בקנדה, ביקושים למניית BOL אינטרנשיונל וקבלת אישורים רגולטורים נדרשים.

 

חברת עמיר שיווק התקשרה עם BOL בחודש אוקטובר 2018, והודיע כי תשקיע בה, יחד עם ליאון קופלר מבעלי הסופר פארם, עד 30 מיליון דולר. BOL פועלת בקיבוץ רבדים שבשפלה, שם היא מחזיקה חממות בשטח של למעלה מ-350 דונם ומפעל בעל תקן GMP. 

 

פעילות החברה בישראל החלה בשנת 2008 עם פתיחתו של שוק הקנאביס הרפואי והקמתה של חוות "שאיפה לחיים", החטיבה החקלאית שאחראית כיום על מרבית פעילותה של החברה בשוק הישראלי.

 

מניות החברה מזנקות הבוקר בשיעור של 13.5% לאחר ההודעה, מתחילת השנה עלתה המניה כ-22% והיא נסחרת במכפיל 10.6

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    איזה פיספוס שלא נכנסתי ב2700.

    ברור שהייתי יוצא היום - וחוזר שוב נמוך יותר כי אולי בהנפקה תמשיך לעלות. אבל אין לי אשליות. הקנאביס עם עובש לא ממש סחורה לוהטת. ראו גם מה כתבתי בפורום הירוק על המוסדיים שימשיכו למכור בכל זינוק במחזור גבוה. רציתי להיכנס אחרי הודעות הקנאביס ב2700 שפני הקנאביס. פיספסתי. לצערי אלשטולר שחם מחזיקים רק בקרנות ולא בגמל. ילין לפידות מחזיקים הכי גדולים - אבל לא עברתי אליהם. הם ימשיכו למכור בכל עליה.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 26/05/2019 14:14