חדשות שוק ההון

הבורסה תיפתח על רקע ירידות בשווקים

בורסות אסיה מתנהלות כעת בירידות. בניו יורק ובאירופה נרשמה אמש נעילה שלילית. החוזים העתידיים בניו יורק מאותתים כעת על עליות בפתיחה

מערכת ספונסר 21/05/2019 08:50

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע הירידות בשווקים; המסחר באסיה מתנהל כעת במגמה שלילית. בניו יורק ובאירופה ננעל אמש המסחר בירידות, כשברקע מלחמת הסחר בין ארה"ב לסין. החוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחה. יום המסחר הקודם בתל אביב ננעל בירידות שערים.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ובפער אפסי על ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית אופקו הלת’ בפער שלילי של 2.77%, ומניית פריגו בפער חיובי של 1.89%.

אתמול החליטה הוועדה המוניטרית להותיר את הריבית ללא שינוי, ברמה של 0.25%. הוועדה מעריכה שתוואי העלאת הריבית בעתיד יהיה הדרגתי וזהיר, באופן שיתמוך בתהליך שבסופו האינפלציה תתייצב בסביבת מרכז תחום היעד ובפעילות הכלכלית.

מספר דיווחים נרשמו אתמול בתל אביב בתחום הקנאביס; יו ניבו קיבלה אישור מרשם הפטנטים עבור משחה דרמטולוגית, פי.אל.טי פייננס קיבלה הארכת אישור לחוות הריבוי של אילן ביו וטוגדר קיבלה אישור לחוות הגידול שלה בישראל.

הרווח הנקי של בנק מזרחי גדל ב-17.8% והסתכם ב-404 מיליון ₪. דוחות הבנק שפורסמו אתמול מצביעים על עלייה בהכנסות הבנק ב-9.9%, לכדי 1.7 מיליארד ₪. סך כל המאזן הסתכם ב - 260 מיליארד ₪, גידול כ-7.1%. הבנק מעריך כי יחזור לחלק דיבידנד כבר ברבעון השני של 2019.

 שטראוס מציגה אתמול ירידה בהכנסות ועלייה ברווחיות; המכירות של הקבוצה הסתכמו ב - 2.1 מיליארד ₪ ברבעון הראשון של 2019, ירידה של 2.8% לעומת התקופה המקבילה. הרווח הנקי עלה בכ-17%.

גידול של 22% נרשם בהכנסות קבוצת ארד ברבעון הראשון. על פי דוחות החברה לרבעון הראשון, הרווח הנקי צמח בכ - 7.3% והסתכם לכ - 4.4 מיליון דולר בהשוואה ל - 4.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח הנקי של נייר חדרה ירד ב - 42% ברבעון הראשון. ההכנסות נותרו כמעט ללא שינוי והסתכמו ב - 456 מיליון ₪, על פי הדוחות הרבעוניים שפרסמה אתמול החברה.

מחזיקי האגח של בי קום ואינטרנט זהב אישרו את הצעת סרצ’לייט. מחזיקי כל סדרות האג"ח של בי קום ושל אינטרנט זהב הצביעו בעד ברוב של למעלה מ -75% כפי שדרשה הקרן.

 מליסרון הציגה אתמול עליה של כ - 5.5% ברווח הנקי ברבעון הראשון. ה -FFO גדל בכ - 3.5% לכ - 176 מיליון שקל. דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיבידנד בסך של 60 מיליון שקל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה